Участники

Сезон 1. Випуск 18

18 випуск від 28.12.2018. Сьогодні вас чекає знайомство з нашими новими героями і їх неймовірними прагненнями. Ви побачите, на що здатна справжня жіноча дружба, безмежна материнська любов, незламна відданість, непереможна віра і щире прощення. Такого емоційного випуску шоу Цієї миті рік тому ще не було! НЕ пропустіть!

Дивитися відео

Віта Кравчук
Віта Кравчук
0
Історія

Мета: схуднути та налагодити особисте життя

Історія: У студію «Цієї миті рік потому» прийшли 3 подруги, об'єднані однією метою - щоб схудла їхня четверта подруга Віта. Жінка розповніла після пологів, а чоловік її покинув. Зараз Віта важить 140 кг і навіть не думає налагоджувати особисте життя, адже вона впевнена, що на неї жоден чоловік не подивиться. Світлана, Люба та Люда вирішили, якщо «Вітуха» схудне, то неодмінно знайде другу половинку. Про план на рік своїх подруг сама Віталія навіть не здогадується.

Результат: Першим кроком подруг став сюрприз - абонемент до спортзали, спортивний одяг та особистий тренер. Вони зробили усе, аби у Віти не було бодай шансу знайти відмазку від тренувань. Більш того, вони записали подружку на спеціальну програму схуднення. За рік жінка втратила 49 кілограмів та не збирається зупинятися. Вона поставила собі нову мету - надягти білі шорти, які на кілька розмірів менші, ніж її теперішній одяг. Саме тоді вона піде на побачення та, можливо, зустріне своє кохання.

Юлія Пушкарьова
Юлія Пушкарьова
0
Історія

Мета: знайти новий дім

Історія: Юля - сирота та мати-одиначка. Дівчина 10 років продавала овочі, так і познайомилася з батьком своєї майбутньої дитини. Але хлопець кинув вагітну Юлю і звинуватив в тому, що вона нібито хотіла заволодіти його майном. А через тиждень уже привів додому нову пасію і розгулював із нею на очах у бідної Юлі. Дівчина сама виховує дев'ятимісячного сина Гліба і тимчасово живе в притулку для самотніх матерів. Але менше ніж за рік молода мама змушена з'їхати. І якщо Юля не знайде собі новий дім, то сина у неї просто заберуть.

Результат: За рік Юля з Глібом знайшли кімнату у гуртожитку. Дівчина самостійно зробила там ремонт. Вона зібрала безліч документів та довідок про те, що вона сирота. Вдень вона сиділа с синочком, а вночі, поки він спав, робила іграшки, вишивала рушники та різні вироби своїми руками. У студії Юля розповіла, що віддала малюка до садочка та дуже хоче влаштуватися там на роботу нянею.

В’ячеслав Ілик
Вячеслав Ілик
0
Історія

Мета: знайти рідних батьків

Історія: В’ячеслав не знає, що таке «сім’я», «друзі» та «кохання». За життя він - вовк-одинак. Коли Славі було півтора року, його підкинули у під'їзд зимовим вечором. Ручки та ніжки малюка були відморожені. Все дитинство Славік провів в інтернаті: його били палицею по спині, ставили в кут на гречку, але він терпів і ніколи не плакав. Пройшовши «кола пекла» в інтернаті, Слава виріс і став успішним підприємцем. Нещодавно він вперше заплакав, коли приснився рідний батько. Тоді В'ячеслав відчув, що таке сім'я. Його мета на рік - знайти батьків.

Результат: Слава прийшов до студії не сам, а зі своєю дружиною. З Анею він зіграв весілля усього кілька днів тому! На жаль, за рік він не знайшов батьків, але зустрів другу половинку. Свої пошуки він розпочав з лікарні, куди потрапив немовлям. Тамтешній лікар повідомив, що одного разу його забрала мама, але після другого разу ніхто не приходив. Хлопець ходив і до дитбудинку, і до поліції. Та ніхто нічим йому не зміг допомогти. Він записував відеоповідомлення та розшукував батьків, де тільки міг. Слава зізнався, що продовжує пошуки та потішив новиною: скоро у його новоствореній родині з’явиться дитинка!

Олена Солодка
Олена Солодка
0
Історія

Мета: схуднути та зберегти шлюб

Історія: Зі своїм чоловіком Олена разом уже 25 років, але зараз вони - скоріше сусіди, а не подружжя. А все через зайву вагу Олени. Спочатку чоловік запропонував спати під різними ковдрами, а зараз вони живуть у різних кімнатах. Коли Володимир хотів піти з сім'ї, Олена «наковталася» таблеток і чоловік з жалості залишився. Мета Олени - схуднути, щоб зберегти свій шлюб.

Результат: За рік Олена повернулася стрункою та під руку із чоловіком Володимиром, який дивився на неї закоханими очима. Жінка схудла на 20 кілограмів! Вона активно тренувалася у спортзалі та дотримувалася дієти. Олена займалася навіть із зламаною рукою. І все заради коханого. У студії вона зізналася, що зараз їхній шлюб врятовано, вони знову сплять разом і вже скоро вирушать у сімейну подорож.

Наталя та Віталій Гуцул
Наталя та Віталій Гуцул
0
Історія

Мета: встановити рекорд України

Історія: Мета Олега - встановити рекорд України, перелетівши через Дніпро на повітряних кульках. Одного разу Олег вже намагався виконати подібне, коли робив пропозицію своїй коханій. Але через негоду велика частина куль лопнула і хлопець «плюхнувся» в воду. Дівчина сказала «так», але Олег не попрощався зі своєю витівкою, він хоче реабілітуватися в її очах і таки здійснити переліт.

Результат: До студії Олег прийшов із своєю коханою та розповів, що вони нещодавно зіграли весілля. Хлопець віддав борги, які брав на купівлю кульок та встиг заробити тисячу доларів, на які планував купити нові кулі. Та замість своєї мети, він із дружиною вирішив віддати ці гроші на благодійність. Молодята допомогли здійснити мрії діток із дитбудинку.

Тетяна Соколовська
Тетяна Соколовська
0
Історія

Мета: зважитися на операцію та за рік одягнути сукню

Історія: У гардеробі Тетяни більше 30 шарфів. Під ними вже 25 років вона ховає жахливі пухлини, якими покрито все тіло. Ліпоми розміром з футбольний м'яч з'явилися, коли жінці видалили маленьке новоутворення на шиї. З тих пір вона боїться лікарів та операцій. Але незважаючи на панічний страх знову лягти під ніж хірурга, Тетяна готова зважитися на складну операцію, щоб знову відчути себе красивою жінкою.

Результат: Жінка наважилася на дуже складну та ризиковану операцію. Але згодом знадобилося ще три хірургічних втручання! Тетяна провела 19 годин під наркозом та втратила 8 кілограмів. У студії вона розповіла, що хірурги видалили усі ліпоми. Чоловік героїні дуже підтримував кохану, навіть попри свою травму та загіпсовану ногу сидів і вдень, і вночі у лікарні з дружиною. Це допомогло жінці пройти важку реабілітацію. Зараз вона сміливо носить сукні та робить високі зачіски, стала усміхатися та відчуває себе щасливою як ніколи.

Ірина Яндульський
Ірина Яндульський
0
Історія

Мета: схуднути

Історія: 10 років тому коханий чоловік перетворив життя Ірини на пекло. Коли пара вже планувала весілля, хлопець пропав. Залишив лише прощальний лист та... борг у 50 тисяч доларів. Він виявився аферистом і колосальні суми кредитів оформив на Ірину. Серце Іриної матері не витримало і за чотири місяці вона померла. Батько став випивати, звинувачувати в усьому Іру і чотири роки тому помер, так і не простивши доньку. Сама Іра перенесла два мікроінсульти, «поховала» себе на 10 років, пішовши у глибоку депресію та набрала 130 кг. За рік Ірина хоче схуднути і нарешті відкритися для нових стосунків.

Результат: Поява Іри у студії рік потому просто приголомшила глядачів та ведучу. Жінку було важко впізнати! Вона схудла на 47 кілограмів, змінилася зовні та головне - внутрішньо. Впевнена у собі, весела й усміхнена жінка зайшла пританцьовуючи. Іра займається латиноамериканськими танцями, степом, плаванням та багато чим іншим. Протягом року вона тренувалася у залі щодня, кілька разів на тиждень відвідувала басейн та дотримувалася дієти. Ірина поділилася, що їй дуже допомогли сеанси психолога та без цього вона б не впоралася та не досягла б мети. Жінка зізналася, що вперше за 10 років її серце відкрите для стосунків. Вона мріє покохати та довіритися достойному чоловікові.

Переможець
Наталія Зоріна, м. Чернівці +38 (095) 206 39 **
Наталія Зоріна
Сезон 1. Випуск 17

У дивовижному проекті Цієї миті рік тому в 17 випуску від 21.12.2018 ви почуєте сім історій різних людей, які прагнуть досягти цілей через рік. Сьогодні ви побачите історію мами, яка прагнути спокутувати свою провину і підняти дочка з інвалідного візка. Ви почуєте, як хлопець, який живе під одним дахом з різними комахами і плазунами, мріє знайти дівчину, яка його прийме разом з його тарганами. Ви дізнаєтеся, як учасник проекту «МастерШеф» мріє навчитися співати так само добре, як вміє готувати. Але хто з них зможе досягти своєї мети, а кому не вистачить сил на реалізацію мрії? Дивіться найдивовижніший проект країни Цієї миті рік тому 17 випуск від 21.12.2018!

Дивитися відео

Руслан Юшкевич
Руслан Юшкевич
0
Історія

Мета: знайти кохання

Історія: Руслану 40 років, він самотній. Дах над головою він ділить із 3000 комахами і плазунами. Змії, ящірки, павуки, таргани та інші «милі» істоти розмістилися у 40 тераріумах у спальні Руслана. Його захоплення стало перешкодою у створенні сім'ї, адже далеко не кожна дівчина витримає, коли з її косметички раптово виповзають з десяток мадагаскарських тарганів. Руслан хоче зустріти дівчину, яка полюбить його і його «сім'ю».

Результат: Руслан намагався познайомитися з дівчатами, пропонуючи їм фотосесію зі своїми улюбленцями. Так він розумів, хто з красунь не боїться його “милих” істот. Але за рік чоловікові так і не вдалося знайти свою другу половинку. Натомість він знайшов нареченого для своєї змії Василини та не зупиняється у пошуках кохання.

Юлія Медведчук
Юлія Медведчук
0
Історія

Мета: схуднути, зменшити талію удвічі та зустріти коханого чоловіка

Історія: Юля - мати-одиначка. Хлопець кинув її вагітною через зайву вагу та пішов до стрункої дівчини з дитиною. Юля заїдала розлуку, важко переживала смерть батька і набрала ще більше. Зараз вона важить 110 кг, але обіцяє схуднути, щоб знайти гідного батька для свого сина.

Результат: Задля своєї мрії дівчина багато займалася у тренажерному залі та вдома, дотримувалася порад дієтолога та правильного харчування. Мотивацією для Юлі була маленька сукня, яку вона придбала для святкування дня народження синочка. Дівчина таки змогла її одягти та скинула більше 30 кілограмів. Та мети вона не досягла. У студії Юля розповіла, що важить 90 кілограмів. Вона знову почала набирати вагу після зустрічі з колишнім коханим та звістки, що він одружується. Так Юля не змогла знайти в собі сили рухатися до цілі. Та незважаючи на це, вона зустріла справжнього чоловіка та похизувалася обручкою! Героїня хоч і не схудла, але знайшла кохання.

Володимир Горчаков
Володимир Горчаков
0
Історія

Мета: наважитися на ампутацію хворої руки

Історія: Володимир довгі роки ховав свою ліву руку через гігантську пухлину, але вона стала таких розмірів, що не поміщається в жодну кишеню. Чоловік самостійно не може навіть зав'язати шнурки, щодня відчуває пекельний біль. Через рік він хоче повернутися до студії, не ховаючи свою руку і зважитися на ампутацію, щоб зберегти собі життя.

Результат: За рік Володимир пройшов важкі випробування. Дуже довго він шукав лікаря, який наважився б зробити йому операцію, адже його хвороба дуже погано досліджена. Дехто й зовсім відмовляв, а інші пропонувати ампутувати руку аж до зап’ястка. Та хлопець все ж таки знайшов хірурга! До студії Володимир увійшов із вилікуваною рукою, яка зовні виглядає так само, як і права! Хлопець зізнався, що почав відчувати пальці вперше за довгі роки та зараз його здоров’ю нічого не загрожує. Володимир став впевнений у собі та готовий зустріти своє кохання.

Юрій Заїка
Юрій Заїка
0
Історія

Мета: здійснити кругосвітню подорож на велосипеді

Історія: Юрію за рік виповниться 55 років і у свій ювілей він хоче здійснити кругосвітню подорож на велосипеді: побувати у 55 країнах світу і проїхати 55 тисяч км. Не підтримує спортивне захоплення Юри лише його син Богдан, який через зайву вагу виглядає батьковим ровесником. Юрій мріє, що його «кругосвітка» зблизить їх з сином і Богдан стане таким самим спортивним, як батько.

Результат: Юрій увійшов до студії зі своїм сином на велосипедах. Він зізнався, що потрапив у аварію і не зміг здійснити бажану подорож. Йому довелося довго лікуватися, а після цього Юрію відмовили з візою до США. Замість 55 тисяч кілометрів, чоловік проїхав лише 5 з половиною. Та він не втрачає надії, що згодом все ж таки здійснить мрію! Не дивлячись на те, що Заїка не досягнув мети, йому вдалося головне - зблизитися із сином та разом з ним почати подорожувати на велосипедах. Хлопець розповів, що значно схуднув лише завдяки батьку.

Олег Ступенів
Олег Ступенів
0
Історія

Мета: встановити рекорд України

Історія: Мета Олега - встановити рекорд України, перелетівши через Дніпро на повітряних кульках. Одного разу Олег вже намагався виконати подібне, коли робив пропозицію своїй коханій. Але через негоду велика частина куль лопнула і хлопець «плюхнувся» в воду. Дівчина сказала «так», але Олег не попрощався зі своєю витівкою, він хоче реабілітуватися в її очах і таки здійснити переліт.

Результат: До студії Олег прийшов із своєю коханою та розповів, що вони нещодавно зіграли весілля. Хлопець віддав борги, які брав на купівлю кульок та встиг заробити тисячу доларів, на які планував купити нові кулі. Та замість своєї мети, він із дружиною вирішив віддати ці гроші на благодійність. Молодята допомогли здійснити мрії діток із дитбудинку.

Вікторія Кулібаба та її дочка Каріна
Вікторія Кулібаба та її дочка Каріна
0
Історія

Мета: поставити 12-річну доньку на ноги

Історія: Каріна всі свої 12 років прикута до інвалідного візка. У дівчинки немає реальних друзів, є лише віртуальні «френди». Але і в соціальних мережах вона приховує свій діагноз (ДЦП), адже боїться знову почути, що вона каліка. Мама тільки зараз усвідомила свою провину: не приділяла дівчинці потрібної уваги, любила випити на пару з чоловіком, не робила нічого, щоб її донька навчилася ходити. Через рік Карина дає обіцянку увійти до студії без інвалідного візка.

Результат: Каріна зробила свої перші кроки! Про це вона мріяла усе своє життя, усі 12 років! Дівчинка увійшла з допомогою мами та Даші Трегубової. Після важкої операції, виснажливої реабілітації та занять із фахівцями через біль та сльози вона змогла позбутися інвалідного візка. Дівчинка зізналася, що після навіть кілька невеликих кроків вона дуже втомилася, але її очі сяяли від щастя.

Олександр Задорожній
Олександр Задорожній
0
Історія

Мета: повернути кохану жінку

Історія: Олександр - музикант, який закоханий в жінку ось уже 20 років. Її теж звуть Саша, вона художниця, вони зрідка бачаться і спілкуються як друзі. Раніше у них були стосунки, але швидко закінчилися. За рік Олександр вирішив зізнатися у коханні та розраховує на позитивну відповідь.

Результат: За рік Олександр наважився не просто зізнатися у своїх почуттях а й зробити коханій пропозицію. Він організував фотосесію, під час якої планував освідчитись. Але Саша зрозуміла наміри чоловіка та не прийшла. Згодом вона зізналася, що не має почуттів до нього та не зможе стати його дружиною. За рік у студії Олександр розповів, що все ж продовжує кохати Сашу та мріє, що колись вони таки зможуть бути разом.

Женя Полівода
Женя Полівода
0
Історія

Мета: навчитися співати

Історія: Учасник проекту «МастерШеф», Женя Поливода, за рік хоче навчитися співати так само «смачно», як і готувати. Після провального виступу і трьох «ні» на шоу «Україна має талант», він обіцяє реабілітуватися і виконати у студії серйозну пісню, щоб це було по-чоловічому. Свій виступ Женя хоче присвятити батькові, з яким не встиг помиритися і зблизитися до його смерті.

Результат: Женя протягом року займався вокалом та співав всюди, навіть в метро. Хлопець щодня репетирував, відчайдушно та невпинно займався із викладачем. Незважаючи на критику сестри, він вірив у себе. У студії Женя бездоганно виконав кавер-версію відомого хіта Avicii - Wake Me Up. Хоча увесь рік сестра Юля не вірила в успіх зіркового брата та зізналася, що його виступ її вразив. Більш того, вона запевнила, що батько б точно ним пишався. Це неабияк розчулило Женю та він поділився, що після того, як здійснив мрію, став по-справжньому щасливим.

Переможець
Іванова Ганна, м. Рябушки +38 (066) 379 70 **
Іванова Ганна
Сезон 1. Випуск 16

Шоу Цієї миті рік тому сезон 1 випуск 16 від 14.12.2018, в якому вас чекає знайомство з дивовижними людьми і їх бажаннями. Сьогодні ви побачите, чи змогла школярка схуднути на 45 кг і позбутися від щоденної цькування; довів чи Микола Верповскій, що справжня любов живе вічно; позбулася чи Марія Дорошенко від своєї хвороби і комплексів; чи змогла 20-річна спортсменка підкорити світ хокею, а 16-річна дівчина стати гімнасткою? Ви дізнаєтеся, чи вийшло сім'ї Фільчуков стати батьками, і чи зуміє наркозалежна Надія Шкурина повернути любов і довіру своїх рідних. НЕ пропустіть! Найзворушливіші історії 16 випуску шоу Цієї миті рік тому!

Дивитися відео

Тетяна Смирнова
Тетяна Смирнова
0
Історія

Мета: Схуднути і знайти друзів

Історія: У свої 14 років Таня важить 95 кг. Через це її ображають у школі, називають “коровою”. А одного разу, коли вчитель не прийшов на урок хореографії, всі діти стали в коло і почали її бити. При цьому вони промовляли: «Не ходи до школи. Твій зовнішній вигляд псує нам настрій». Через рік Таня хоче зайти до студії, схуднувши на 40 кілограмів, і з подругами, яких у неї ніколи не було.

Результат: Дівчинці вдалося схуднути на 25 кілограмів. У студії вона запевнила, що почуває себе гарною, як ніколи раніше. Найважчим під час схуднення було дотримання режиму та правильного харчування. Аби досягти мети, Таня запросила до шкільної їдальні дієтолога-ендокринолога, яка розповіла про дієтичну їжу. Разом із новими подругами Таня займалася у тренаженій залі. Дівчинці подобається її нова фігура, вона стала впевненою у собі, позбулася комплексів та знайшла багато друзів, які підтримували подругу протягом року.

Микола Верповський
Микола Верповський
0
Історія

Мета: довести, що кохання не вмирає та присвятити календар закоханим парам 50+

Історія: Місяць тому Микола втратив дружину - Ніночку, з якою прожив 40 щасливих років. Вона померла від раку. У Миколи не залишилося жодної їхньої спільної фотографії. Тільки - її, адже він фотограф - аматор. «Люди не завжди цінують своє кохання, поки вони разом», - казав герой. Чоловік збирається довести, що любов не старіє і не вмирає. Він знайде 12 літніх пар, які прожили все життя разом, вмовить їх сфотографуватися і видасть фотокалендар. А виручені гроші віддасть онкодиспансеру.

Результат: За рік Миколі вдалося зробити календар, якій він приніс до студії. Він знайшов навіть більше, ніж 12 закоханих пар! Чоловік виходив на фотополювання, шукав в парках літні пари та пропонував фотосесії. Микола розповів про історії кохання, від яких перехоплює подих. Герой упевнений, що його календар подарує надію тим, хто не вірить у вічну любов!

Марія Дорошенко
Марія Дорошенко
0
Історія

Мета: позбутися варикозу і знайти кохання

Історія: У свої 27 років Марія живе життям бабусі: носить довгі сукні та нікуди не ходить, крім роботи і магазину. Жінка дуже соромиться чоловіків, а все через варикозні вени на ногах. «Ну хто захоче лягати спати з такими ногами», - каже Марія. Допомогти їй може тільки операція, яку Маша страшенно боїться. Цього року вона обіцяє впоратися зі страхом.

Результат: Марія увійшла до студії у короткій сукні та на підборах! Рік тому вона лише мріяла про це, а зараз стала впевненою та щасливою. Дівчина дуже довго не могла наважитись на складну операцію. Вона пройшла обстеження та почула невтішні прогнози лікарів - тягнути нема куди, потрібне хірургічне втручання. Операція пройшла вдало та після реабілітації героїня почала нове життя. Хоча за рік вона не зустріла того єдиного, але вірить, що скоро знайде своє кохання.

Валерія Манчак
Валерія Манчак
0
Історія

Мета: реабілітуватися після травми і стати чемпіонкою з хокею

Історія: Валерія - дівчинка-унікум. Вона любить хокей, хоча розуміє, що це чоловічий вид спорту. Її мама завжди була проти такого заняття для доньки, але Валерія була впертою і забивала шайбу за шайбою. Поки не отримала серйозну травму коліна. Лікарі не дають гарантій, але Лера запевняє: «Я відновлюсь і стану чемпіонкою України».

Результат: За рік Валерії довелося пройти через великі труднощі, але вона досягла мети. До студії вона принесли свої численні медалі з чемпіонатів. Вона успішно пройшла реабілітацію за рекордно короткий термін, через біль та сльози вона робили вправи! Дівчина швидко повернулася на лід та у великий спорт. Вона стала найкращим гравцем команди, привела її до перемоги, увійшла до топ-3 бомбардирів та стала першим кандидатом у збірну України з хокею! До того ж, дівчина створила нову жіночу команду та стала тренером. Валерія продовжує грати й за чоловічу команду! Дівчина надихає на заняття з хокею та віру у себе кожного, хто її знає.

Лейла Мехдієва
Лейла Мехдієва
0
Історія

Мета: Стати гімнасткою і виконати номер на повітряному кільці

Історія: Лейлі 16 років. Нещодавно вона побувала в дитячому таборі, де познайомилася з дівчинкою-гімнасткою. Повернувшись додому, до Шостки, вона пішла у гімнастичну школу, де хотіла вчитися. Але тренер сказав, що вона велика, “дерев'яна” і дуже доросла. Її не взяли. Але Лейлу це не зупиняє. Вона все одно хоче бути гімнасткою. Дівчина ставить перед собою мету - якщо за рік освоїть цей вид мистецтва і виконає складний гімнастичний номер у студії, то вступатиме до Інституту фізкультури. Якщо ж ні - опанує професію ветеринара.

Результат: Лейла майстерно виконала номер і впізнати у ній незграбну дівчину, якою вона була рік тому, просто неможливо! Героїня невпинно займалася протягом року, але перші два-три місяці у неї зовсім нічого не виходило. Дівчина познайомилася у своєму місті із акробатом, який дозволив їй тренуватися у його залі. Згодом він почав допомагати Лейлі та зараз вона сміливо вважає його своїм тренером! Найважчим для героїні було подолати страх висоти, та її бажання досягти мети було сильнішим! У студії дівчина зізналася, що її мрія здійснилася - вона виступала у цирку та вступила до Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Юлія та Віктор Фільчукі
Юлія та Віктор Фільчукі
0
Історія

Мета: стати батьками

Історія: Юлі та Віктору вже за сорок. Вони мріють про дитину. Лікарі кажуть, що допоможе їм тільки ЕКО. У пари було 5 спроб, п’ята була вдалою. Жінка завагітніла, але на 6-му місяці втратила ще ненародженого сина. Виною тому - лікарська помилка. Це стало сильним стресом для пари. Але вони не здаються і обіцяють, що цього року наважаться на ще одну спробу.

Результат: За рік пара спробувала ще два еко-запліднення, і останнє виявилося вдалим! До студії Віктор та Юля прийшли з синочком на руках, якому виповнилося лише 11 днів! За 12 місяців Фільчуки здійснили свою мрію та стали щасливими батьками. За цей час на пару чекало багато випробувань, Юля виношувала двійню, але втратила дитинку на другому місяці вагітності. Через постійні нерви Віктор схуд на 15 кілограмів. Незважаючи ні на що, герої вірили у диво і воно сталося!

Надія Шкурина
Надія Шкурина
0
Історія

Мета: Кинути наркотики, примиритися з сином та мамою

Історія: Вже 4 роки Надія приймає наркотики. Вперше ”друзі” підсипали їй наркотик у напій, коли вона переживала смерть коханого чоловіка. Так Надя підсіла на наркотики, але не зізнавалася собі, що залежна. Те, що це стало проблемою, жінка зрозуміла, коли прийшла до тями у лікарні. Вона не пам'ятала, що сталося. Але їй розповіли, що вона під дією наркотиків кидалася під машини. Вона вирішила кинути, але не змогла. Потім почала красти, психувати, кричати на свого сина Артема. Мама Наді пригрозила розв'язати цю проблему, позбавивши доньку батьківських прав. Це і стало критичною точкою, після якої жінка на всю країну пообіцяла, що почне життя з чистого аркушу.

Результат: Три місяці Надя трималася, але зірвалася після спілкування зі старою компанією. Тому мама дівчини позбавила її батьківських прав. Дізнавшись про це, Надя твердо вирішила зав’язати. Вона повністю відрізала колишніх “друзів” та почала нове життя. У студії вона зізналася, що не вживає півроку та зробить усе, аби стати найкращою матусею. Як і обіцяла рік тому, Надя прийшла із мамою та синочком. Мати героїні підтвердила, що донька облишила наркотики. Жінка готова дати доньці шанс та відновити опіку. Надія подякувала матері, адже без її мудрості та підтримки не змогла б побороти залежність.

Тетяна Рогозія
Тетяна Рогозія
0
Історія

Мета: вишити рушник, який з'єднає Захід і Схід України

Історія: У Тетяни 13 дітей - четверо рідних та дев’ятеро прийомних. Вона усиновила дітей-сиріт з Донецької та Луганської областей. Хоча сама живе в селі Сорокотяга Черкаської області. Зараз вона пояснює дітям, що таке любов і що таке українські традиції. І раптом один з малюків запропонував: “Мамо, нумо зробимо великий рушник, який з'єднає схід і захід. І тоді війна припиниться”. Жінка погодилася. Протягом року дітки вчитимуться вишивати і шукати людей, які їм допоможуть.

Результат: Тетяна прийшла до студії з усією своєю малечею. Разом вони розповіли, як йшли до своєї мети. До проекту долучилась вся Україна - з різних куточків майстрині надіслали свої роботи. Загалом біля 200 людей допомагали зшити рушник довжиною понад 420 метрів. Усією родиною вони простягли рушник через міст, який об'єднав обидва береги нашої країни. За рік сім’я Тетяни стала прикладом єдності та патріотизму для кожного.

Олена Шумейко

м. Київ

+38 (067) 393 35 **

Сезон 1. Випуск 15

У дивовижному проекті Цієї миті рік тому 15 випуск від 07.12.2018 ви побачите в студії абсолютно різних людей, які бажають одного - здійснити свою мету через один рік. Сьогодні ви почуєте історію хлопця, якого кинули на вулиці, але, незважаючи ні на що, він мріє знайти рідного тата. Ви побачите дівчину, яка через хворобу залишилася без волосся і зараз мріє знайти любов. Ви дізнаєтеся про жінку, яка в свої 50 років мріє досягти чогось важливого в своєму житті і стати міс-бікіні. Хто з них зможе досягти своєї мети, а у кого не вистачить сил досягти бажаного? Дивіться в шоу Цієї миті рік тому випуск 15 від 07.12.2018!

Дивитися відео

Тетяна Клочко
Тетяна Клочко
0
Історія

Мета: побудувати готель для тварин

Історія: В будинку Тетяни проживає біля 120 песиків та котів! Колись тварини врятували життя жінки, тепер вона рятує їх самих – опікується усіма хворими та покинутими. Однак сусіди поскаржилися на Тетяну в санстанцію! Тепер усіх її тваринок погрожують відібрати та приспати. До того ж діти та онуки відмовляються навідувати її через антисанітарні умови. Жінка бачить один вихід - збудувати на своєму подвір’ї цивільний зооготель та привести до ладу домівку.

Результат: Разом із дітьми та онуками Тетяна досягла мети. Жінка помирилася зі своїми рідними, які раніше не поділяли її захоплення Тетяни. Вони допомогли їй побудувати два вольєри для комфортного проживання тваринок. Більш того, сусіди долучилися до створення своєрідного готелю. До студії Тетяна прийшла з донькою та малесеньким кошеням, якого охоче забрала до себе одна з глядачок у залі.

Сергій Курус
Сергій Курус
0
Історія

Мета: схуднути на 120 кг

Історія: Сергій – найбільший чоловік у своєму селі, а то й у області – важить всі 230 кг! Неупинно набирати вагу почав після страшної аварії – найближчий друг помер буквально на руках у Сергія. Чоловік і досі не може пробачити собі, що вижив, а друг загинув. До того ж, працюючи далекобійником, відчуває тривогу щоразу, як сідає за кермо. Цей страх Сергій заїдав кілька років поспіль. Однак цієї миті пообіцяв взяти себе в руки та схуднути на 120 кг, аби дружині не було за нього соромно, а сини отримали давно обіцяне – похід із батьком у гори.

Результат: Протягом року Сергій багато працював над собою! Аби схуднути він навіть облаштував маленьку кухню у машині та готував дієтичну їжу. Він займався спортом, правильно харчувався, але щоб позбутися 120 кілограмів, одного року виявилося недостатньо. Сергій схуднув на 50 кг та не збирається зупинятися. До студії він приніс величезний мішок цукру - саме стільки ваги він втратив протягом 12 місяців. До того ж, разом із родиною Сергій, як і обіцяв, здійснив похід у гори.

Ксенія Яровчик
Ксенія Яровчик
0
Історія

Мета: знайти чоловіка, який прийме її з усіма особливостями

Історія: 34-річна Ксенія не має нирки, сечового міхура, а ще…жіночих статевих органів. Мама завжди повторювала їй, щоб вона змирися, бо стосунків ніколи ні з ким не матиме. Але Ксенія мріяла про родину і дала собі рік, аби знайти чоловіка, котрий не побоїться її фізичних вад.

Результат: Ксенія почала займатися лікуванням та наважилась на дві дуже складні операції. Але стан неочікувано загострився та налякав лікаря, який згодом відмовився проводити ризикову операцію. Ксенія стукала в усі двері, поки не знайшла хірурга, який зголосився допомогти. У студії вона повідомила, що готується до операції. Та проблеми зі здоров’ям не завадили Ксенії досягти й іншої мети - заручитися з коханим чоловіком. Дівчина показала обручку та скоро закохані планують зіграти весілля.

Анастасія Піскун
Анастасія Піскун
0
Історія

Мета: вилікувати хворобу та знайти коханого

Історія: 8 років Настя страждає від тотального облисіння - немає волосся, вій та брів. Свою ваду дівчина ретельно ховає під перукою з натурального волосся. А єдиному чоловіку, з яким мала стосунки, вона не наважувалася зізнатися півроку, аж поки перука не сповзла з неї просто у ліжку. Після того коханий покинув Анастасію…вагітною. Сьогодні Настя щаслива мама 4-річного сина, однак вона втомилася ховатися і бути самотньою. За рік хоче прагнула зайти до студії за руку із чоловіком, який покохає її, незважаючи на повне облисіння.

Результат: Анастасія наважувалася на гормональні процедури, які рекомендували їй лікарі. Але, на жаль, вони не були дієві. Аби зарадити своєму відчаю, дівчина влаштувала фотосесію. Процес так їй сподобався, що вона зняла перуку та сміливо позувала без неї. Після цього вона прийняла себе без волосся. І згодом сталося диво - волосся на голові почало рости. Підсилили ефект 50 уколів, які лікарі робили локально, у голову. Такого болю вона не відчувала ніколи, але терпіла заради мети. Знайти свою долю Насті поки не поталанило, але вона вірить, що скоро зустріне своє кохання.

Руслан Акопян
Руслан Акопян
0
Історія

Мета: знайти батька

Історія: У 5 років він жебракував та просив їсти на вулицях Черкас, поки мати пиячила. Обличчя цієї жінки 21-річний вихованець інтернату навіть не пригадає. Проте нещодавно хлопець дізнався, що десь у Вірменії в нього є тато, котрий намагався забрати сина до себе, однак йому завадили. Руслан сподівається, що все ще потрібний рідному батьку, і хоче його розшукати.

Результат: хлопець вирушив до Черкас, щоб відшукати маму, але не знайшов навіть колишнього будинку. Тамтешня сусідка згадала Руслана та розповіла, що у нього є тітка, донька його хресної мами. У студії рік потому Акопян з’явився саме із нею. Жінка розповіла, що насправді хлопця звуть не Руслан, а Рустам! Сама тітка опікувалася ним деякий час, але його забрала рідна матір, після чого все ж таки він потрапив до інтернату. Іра намагалася забрати хлопчика з дитячого будинку, але їй сказали, що від від’їжджає до Італії на усиновлення. Ірина поділилася, що кілька років тому його рідну маму хлопця вбив її співмешканець. І хоча Руслан не знайшов батька, він отримав значно більше - рідну людину!

Юліана Гаріна
Юліана Гаріна
0
Історія

Мета: навчитися готувати борщ та вареники попри важку хворобу

Історія: Ціль 23-річної Юліани – навчитися готувати для свого нареченого борщ та вареники. Ось тільки кисті рук дівчини нерухомо звисають, і наразі вона не здатна втримати навіть ложку. А невблаганна хвороба атрофує її м’язи день за днем…

Результат: Лікарі ставили дівчині невтішні прогнози, але попри все вона прагнула навчитися готувати. Юліані допомагав та підтримував її хлопець. Однак у студії рік потому героїня зізналася, що вони розійшлися. Незважаючи на те, що коханий був головною мотивацією для дівчини, вона продовжила свою боротьбу із хворобою. Юліана пригостила Дашу Трегубову власноруч приготованими варениками та розповіла, що не втрачає надію зустріти того, кого нагодує своєю коронною стравою - борщем, який тепер майстерно готує.

Ірина Петрик
Ірина Петрик
0
Історія

Мета: стати фітнес-моделлю 50+

Історія: У минулому перспективна спортсменка відмовилася від кар’єри на користь сім’ї - перетворилася на домогосподарку та присвятила себе чоловіку й дітям. Проте у свої 50, замість вдячності, Ірина почула: «мамо, а чого ти досягла в житті?». За рік жінка пообіцяла вразити своїм досягненням не лише дітей, а й всю країну – стати фітнес-моделлю 50+ та зайти до студії з підкачаним розкішним тілом!

Результат: За рік Ірина Петрик почула безліч відмов від тренерів, які запевняли, що у 50 не можна робити такі важкі фізичні навантаження. Ніхто не хотів брати на себе відповідальність, але один тренер все ж таки повірив у Ірину та допоміг їй досягти мети. Більш того, він став її опорою у житті - чоловік закохався у свою підопічну та вони стали парою. Велика різниця у віці, а саме 20 років, не завадила їхній пристрасті! У студії вони приголомшили глядачів новиною – дуже скоро вони відіграють весілля!

Переможець
Лілія Татаревська, м. Волочиськ +38 (068) 529 86 **
Переможець Лілія Татаревська
Сезон 1. Випуск 14

У дивовижному проекті Цієї миті рік тому 14 випуск від 30.11.2018 ви почуєте про мрії людей, яких вони хочуть через один рік. Сьогодні ви побачите, як жінка, після втрати двох діток, мріє стати мамою знову. Ви почуєте історію хлопця, який готовий одружитися на своїй дівчині тільки після того, як вона схудне на 70 кг. Ви дізнаєтеся про художника, який втрачає зір і хоче навчитися писати картини в сліпу. Кому з них вдасться досягти своєї мети і здивувати всю країну своїми нереальним перевтіленням? Дивіться найдивовижніший проект країни Цієї миті рік тому 14 випуск від 30.11.2018!

Дивитися відео

Глухова Олена
Глухова Олена
0
Історія

Мета: одягнути міні-спідницю доньки

Історія: В молодості Олена завжди була стрункою, а чоловік називав її «моя маленька». Але народження дитини і робота кондитером додали їй зайві 30 кг. Тому мрія жінки на цей рік – схуднути настільки, аби влізти в міні-спідницю своєї доньки, і цим знову закохати в себе чоловіка.

Результат: У студії Олена з’явилася у омріяній спідниці! На руках її заніс її чоловік Вадим, який зізнався, що вражений змінами дружини. Олена позбавилась 30 зайвих кілограмів! Спершу вона дотримуватися дієти чоловіка, який не їв після 16:00. Це було виснажливо для героїні, тому вона відмовилась від такого ритму життя. Жінка знайшла дієтолога, стала правильно харчуватися, щоранку бігала та займалася спортом. Головною мотивацією для Олена були речі маленьких розмірів, а також спідниця доньки, у яку вона все ж таки влізла.

Грицька Марина
Грицька Марина
0
Історія

Мета: пройти пішки 800 км шляху

Історія: З дитинства Марина живе з діагнозом ДЦП, який вже у дорослому віці ледь не лишив її можливості стати мамою. Але попри заборони лікарів і один викидень Марині вдалося благополучно народити здорову дівчинку. За своє жіноче щастя: люблячого чоловіка і дитину, Марина хоче віддячити Богу і здійснити святе паломництво до Іспанії, та попри біль у ногах подолати пішки 800 км шляху.

Результат: Марина таки здійснила свою мрію! Дівчина принесла до студії “паспорт паломника” та сертифікат, які засвідчували її успіхи. З дев’яти кілограмовим рюкзаком вона пройшла 300 км! Сама протягом 25 днів, вона боролася із своїм тіло, їй було напрочуд боляче та важко. Коли їй хотілося бігти, вона ледве йшла. Зважаючи на свої фізичні особливості, дівчина подолала коротший шлях, але все ж здійснила паломництво, та подякувала за своє жіноче щастя.

Вальчук Світлана і син Михайло
Вальчук Світлана і син Михайло
0
Історія

Мета: знайти для мами чоловіка

Історія: 14-річний Михайло за цей рік мріє допомогти своїй мамі схуднути на 25 кг і планує знайти їй гідного чоловіка. Через рік хлопець їде з дому на навчання, і хоче, аби його мама не лишилась сама без надійного плеча і допомоги.

Результат: Михайло контролював та навіть заставляв маму займатися спортом вдома та притримуватися строгої дієти. Хлопець взяв на себе прибирання та домашні турботи, аби мама могла більше часу приділяти собі. Син надіслав листа до місцевої газети з оголошенням у рубрику знайомств. Та щастя мами відгукнулося несподівано! У студію Світлана та Михайло прийшли не самі, а з коханим героїні Вадимом. Виявилося, що Вадим та Світлана знайомі з дитинства та навіть колись зустрічалися! Довгі роки пара жила окремо, та не переставала думати один про одного. Зараз вони закохані та упевнені, що їх звела доля. До того ж, Світлана схудла на 7 кілограм та прагне витрачати зайві сантиметри й надалі. Побачивши щасливу маму, Михайло заявив, шо може зі спокійною душею їхати на навчання.

Путілови Анна та Віталій
Путілови Анна та Віталій
0
Історія

Мета: стати батьками

Історія: Вже 10 років Анна з Віталієм разом, але за цей час вони так і не змогли стати батьками. Тому цього року подружжя наважується усиновити дитину і переконати власних батьків у тому, що усиновлених дітей можна любити так само, як і рідних, і що справжні батьки ті, хто виховав, а не ті, хто народив.

Результат: Протягом року пара збирала безліч документів та довідок, аби подати заяву на усиновлення. Щоб стати батьками, Путіловим довелося нелегко. Вони стояли в черзі на усиновлення, переїжджали з міста до міста і все ж таки їм пощастило. Подружжя дізналося, що одного новонародженого хлопчика забрали соціальні служби. Тому вони вирішили, що мають стати його батьками. До студії вони прийшли з плюшевим ведмедиком, якого згодом подарують своєму синочкові при першій зустрічі.

Терновський Ярослав
Терновський Ярослав
0
Історія

Мета: створити картину із зав'язаними очима

Історія: Ярослав - художник, який нещодавно дізнався, що має невиліковну хворобу очей і може будь-якої миті осліпнути. Тож мета чоловіка – встигнути за цей рік навчитись малювати із заплющеними очима, аби не полишити справу життя після втрати зору.

Результат: Чоловік спершу вчився малювати найпростіші фігури з закритими очима та намагався розрізняти кольори фломастерів навпомацки. Далі він пробував малювати фарбами, аквареллю та маслом. У хвилини відчаю його полишала надія та художник зопалу пошкоджував свої творіння. Ярослав був на межі зривів, там все ж таки не здався. До студії він приніс неймовірну картину, яку намалював із заплющеними очима!

Кузьменко Марина і Роман
Кузьменко Марина і Роман
0
Історія

Мета: схуднути на 70 кг та зіграти весілля

Історія: Марина старша за Романа на 11 років і важить більше за нього на 70 кг. Пара живе разом вже 5 років, і весь цей час Марина тільки обіцяє чоловіку схуднути. Тому цього року Рома купив Марині весільну сукню маленького розміру, і поставив ультиматум – якщо за рік жінка схудне на 70 кг і влізе у цю сукню, вони зіграють розкішне весілля.

Результат: Марина протягом року позбавилася зайвих 50 кілограмів, але продовжує худнути! За перший місяць вона втратила на 15 кг, та потім вони швидко повернулися. Через виснажливі тренуванні, у дівчини стався гіпертоничний криз, але найстрашніше - вона півроку страждала від булімії. Подолати хворобу було найважчим викликом для Марини. Разом із психологом вона боролася, продовжувала займатися та йти до мети. Весь цей час Роман підтримував кохану та пообіцяв, що їхнє весілля буде найкращим!

Іващенко Олена
Іващенко Олена
0
Історія

Мета: народити дитину

Історія: В житті Олени трапилась жахлива трагедія – в пожежі вона втратила двох своїх маленьких синів. Але жінка знайшла в собі сили жити далі, аби отримати ще один шанс стати мамою. Рік потому Олена мріє вийти до студії з маленькою дитиною.

Результат: Олена пройшла обстеження у лікарів та їй зробили еко-запліднення. З першого разу жінці не вдалося завагітніти, вона була у відчаї. Виявилося, що вона мала невелике захворювання, яке потім швидко вилікували. Жінка наважилася на повторну спробу і вона була вдалою! Вагітність протікала непросто, але однієї ночі їй наснився синочок. Наступного дня вона дізналася, що чекає на двох дівчаток! До студії вона прийшла на 6-му місяці вагітності, щасливою, квітучою та радісною. Згодом Олена надіслала відео, на якому вона обіймала своїх прекрасних новонароджених донечок!

Стрижак Альона

м. Черкаси

+38 (096) 472 **

Сезон 1. Випуск 13

В унікальному шоу Цієї миті рік тому 13 випуск від 23.11.2018 ви знову зможете побачити, як люди за один рік будуть йти до своєї мети. Прямо зараз ви побачите двох незайманих братів-близнюків, які мріють через рік знайти собі таких же дівчат-близнючок і одружитися на них. Ви почуєте історію дівчини, яка мріє знайти свого рідного тата-африканця і через рік прийти з ним до студії проекту. Ви дізнаєтеся благородну мету хлопчика, який збирає пластикові кришечки на протез хлопцю, який залишився без ноги. Хто з них зможе досягти своєї мети через рік, а у кого не вистачить сил здійснити бажане? Дивіться онлайн 13 випуск шоу Цієї миті рік тому від 23.11.2018!

Дивитися відео

Галько Олександр
Галько Олександр
0
Історія

Мета: знайти дружину для себе та маму для дітей

Історія: Олександр - батько-одинак, який виховує 4-х дітей. Дружина пиячила та скоїла самогубство 4 роки тому. Маша, Міша, Катя та Надійка мріють про нову маму та зобразили її на своєму малюнку ідеальної родини. Олександр за рік хоче знайти любов і маму дітям.

Результат: Олександру вдалося втілити свою мрію! У студії він з’явився з усмішкою та закоханим поглядом разом із чудовою жінкою. З Надією він познайомився завдяки оголошенню у газеті. У жінки також є донька та два сини, тож тепер родина Галько стала набагато більшою, а головне - щасливою. За рік Олександр знайшов не лише кохану жінку, а й люблячу матусю для своїх діток.

Корх Влад
Корх Влад
0
Історія

Мета: зібрати 15 тон кришечок на протез друга

Історія: Влад у свої 15 років хоче зібрати 15 тон пластикових кришечок на протез для хлопця Саші, який через онкологію втратив ногу. Щоб встигнути, за день Владу необхідно збирати декілька величезних мішків кришечок в день, що дуже багато як для школяра з маленького містечка ...

Результат: Влад залучив друзів та знайомих, які допомагали йому зібрати необхідну кількість пластикових кришечок. Хлопець сумлінно виконував свій план, але після кількох місяців зборів почув невтішну новину - для протезу треба не 15 тон, а вдвічі більше. Але Влад не здавався та розповів про свою історію на всю країну! Люди надсилали Владові кришечки з усіх міст! Хлопець досяг своєї мети та до студії зайшов не один, а із своїм другом, який впевнено крокував із новеньким протезом.

Яна та Діма Суханови
Яна та Діма Суханови
0
Історія

Мета: збалансувати вагу

Історія: Яна та Діма - ідеальна пара. Єдине, що не ідеально - їхні пропорції між собою і вага. Діма важить 60 кг, а Яна - вдвічі більше. Їхню пару обзивають «Слон і Моська», або «Мелман і Глорія» (жираф і бегемот з «Мадагаскару»). Їхня мета на рік - змінитися зовні. Яна повинна схуднути на 50 кг, а Діма набрати 20 кг, щоб здивувати своїх друзів на майбутній зустрічі випускників. У студії вони хочуть з'явитися в образах персонажів фільму «Містер і місіс Смітт».

Результат: Яна скинула 35 зайвих кілограмів, натомість Діма набрав 12. На цьому пара зупинятися не збирається, адже все ще прагне досягти тої мети, яку поставили собі рік тому. Як зізналися закохані, найважчим було не “повбивати” одне одного. Адже Яні доводилося готувати для Діми те, що їй їсти категорично не можна. Разом Суханови тренувалися у спортивному залі та вдома. До студії проекту вони увійшли, як і обіцяли, в образах містера та місіс Смітт. Також пара похвалилася, що на зустрічі випускників справили незабутнє враження на однокурсників та тепер ніхто не назве їх “Слоном та Моською”.

Горбатюк Павло та Григорій
Горбатюк Павло та Григорій
0
Історія

Мета: знайти дружин-близнят

Історія: Паша та Гриша - близнюки. У свої 30 років вони ділять одне життя на двох: однаково одягаються, люблять однакову їжу, ділять друзів на двох. І навіть дівчат для себе шукають однакових - близнят, щоб не сваритися один з одним, у кого наречена красивіша. Але є один нюанс: майбутні обраниці Паші та Гриші повинні бути не тільки близнючками, але й незайманими, адже у самих хлопців ще не було інтимних стосунків.

Результат: За рік Паші та Гриші не вдалося знайти собі дружин. Хлопці шукали кохання у соціальних мережах та на сайтах знайомств. Після невдалих спроб вони наважилися поїхати навіть до Швейцарії з надією зустріти незайманих близнючок там. Але доля не всміхнулася Горбатюкам і до студії вони повернулись лише вдвох. Ведуча Даша Трегубова порадила братам пом’якшити вимоги до дівчат та хлопці не втрачають віри, що знайдуть омріяне кохання.

Файчак Іван
Файчак Іван
0
Історія

Мета: здобути золоту медаль з легкої атлетики

Історія: Івану Ільковичу 77 років. Він - ветеран-легкоатлет. На його рахунку десятки бронзових і срібних медалей, не вистачає лише золота чемпіонату світу. Зі своєю дружиною він прожив майже 50 років, тому через рік він хоче завоювати «золото» на «золоте весілля».

Результат: Іван Ількович за рік здобув аж три медалі на чемпіонаті України, але бронзові, поступившись лише двом 35-річним атлетам. За золото ветеран планує позмагатися на чемпіонаті світу наступного року, вже у категорії “80+”. До студії він прийшов зі своєю дружиною, з якою нещодавно відіграв 50-ту річницю шлюбу та запевнив - це його найважливіша перемога у житті. Чоловік знову зробив їй пропозицію та подарував нову каблучку.

Волкова Наталія
Волкова Наталія
0
Історія

Мета: знайти рідного батька

Історія: Наталя - темношкіра дівчина, яка ніколи в житті не бачила свого рідного батька. Все, що вона знає про нього - він сам з Африки. Наталю до 5 років виховувала мама і вітчим (обидва слов'янської зовнішності). Вітчим Віктор не відразу зрозумів, що Наташа - не рідна йому дочка, «не помітив». Коли дізнався, став випивати, бити матір. Але замість того, щоб розірвати стосунки зі своїм мучителем, мати Наталії кинула свою дочку: відвела її жити до бомжів. Мета Наталії - знайти рідного батька, адже вона дізналася, що той не відмовлявся від них з мамою і пропонував поїхати разом з ним в Африку.

Результат: Дівчина провела безліч годин у архівах університету, де колись навчався її батько. Вона знайшла трьох студентів з ім’ям Джон. Наталя розшукала їх у соціальних мережах та надіслала усім трьом листа про себе та свою історію, але жоден з них не виявився татусем дівчини. Поки героїня намагалася знайти батька, вона зустріла своє кохання! У студії Наталя зізналася, що за цей рік зблизилася із матір’ю та пробачила її за все.

Пігуль Надія і Олег
Пігуль Надія і Олег
0
Історія

Мета: стати батьками

Історія: Надя і Олег разом вже 13 років, але ніяк не можуть стати батьками. Лікарі наполягають на ЕКО, адже тягнути вже нікуди, з ними солідарний і Олег. А ось Надя до штучного запліднення не готова. Начитавшись страхітливих історій на різних форумах про можливі ускладнення після процедури ЕКО, вона більше довіряє народним методам і повір'ям, щоб завагітніти.

Результат: Надія та Олег з’явилися у студії з синочком Мишком. Малюку усього кілька тижнів! Пара розповіла, що робила усе аби зачати дитинку. Забобонні закохані робили усілякі обряди, але вони не допомагали. Тому Надя й Олег вирішили все ж таки ризикнути та зробити ЕКО запліднення. Завдяки цьому у сім’ї Пігуль народився такий бажаний гарненький хлопчик.

Переможець
Марина Бабенко, м. Одеса +38 (073) 072 47 **
Переможець Марина Бабенко
Сезон 1. Випуск 12

Дивіться онлайн шоу Цієї миті рік тому! Випуск 12 від 16.11.2018 познайомить вас з неймовірними героями і їх мріями. Сьогоднішніми героями стали дві амбітні школярки, які вирішили самостійно очистити рідне місто Хирів від сміття; дивовижна родина Перехожуков, яка вже 10 років невпинно бореться за свою мрію; сильна і цілеспрямована Юлія Осипчук, яка пообіцяла за рік позбутися страшної манії; чарівна Олена Гончаренко, яка зважилася раз і назавжди покінчити зі своїм зайвою вагою; сильна і відчайдушна Вероніка Головня, яка найбільше мріє повернути любов і довіру власного сина; і харизматичний екс-фізрук Олександр, який заради футбольного матчу готовий схуднути на 60 кг!

Дивитися відео

Гончаренко Альона
Гончаренко Альона
0
Історія

Мета: схуднути

Історія: Альона важить 100 кг, однак всі її спроби худнути саботують рідні – чоловік купує додому гори солодощів та спокушає ними дружину, а мама… радить дочекатися клімаксу, мовляв, вага сама піде. Ось тільки з кожним зайвим кілограмом росте й поліп на серці Альони - так прогресує хвороба, що здатна її вбити. Аби вижити, жінці треба схуднути. На це в неї один рік.

Результат: За рік Альона схудла на 20 кг. Спершу чоловік не підтримував кохану, але після перших результатів він змінив думку і сам почав правильно харчуватися. Через те, що лікарі заборонили Альоні виснажливі тренування, дівчина мала дотримуватися жорсткої дієти. Разом із дружиною почав худнути і чоловік. У студії він зізнався, шо так захопився змінами Альони, що навчився робити антицелюлітний масаж, аби допомогти жінці досягти мети. До того, ж здоров’ю героїні вже нічого не загрожує, адже із зайвими кілограмами жінка позбулася й серцевої недостатності.

Савчин Адріана і Цвєткова Зоряна,
Савчин Адріана і Цвєткова Зоряна,
0
Історія

Мета: власноруч прибрати місто від сміттєзвалищ

Історія: Дві школярки б’ють на сполох, - їхнє місто потопає у смітті! На 5000 мешканців – всього 2 сміттєві баки, один-єдиний сміттєвоз, натомість - з десяток стихійних сміттєзвалищ, що зростають з кожним роком і смердять. Сміття висить у Хирові навіть на деревах! Заклики дівчат навести у місті лад дорослі ігнорують. Тому школярки обіцяють власноруч прибрати місто від сміттєзвалищ та привчити мешканців Хирова до чистоти.

Результат: Дівчата прибрали всі сміттєзвалища у Хирові, а тому досягли мети! Аби заробити кошти на пакети, рукавиці та урни, Адріана та Зоряна почали продавати домашнє печиво, а потім попросили допомоги у мера. Подружки також організовували суботники та залучали мешканців міста до прибирання. За рік їм вдалося позбутися 20 тон сміття!

Осипчук Юля
Осипчук Юля
0
Історія

Мета: побороти манію та повернутися до нормального життя

Історія: Майже 20 років Юля травмує власне тіло. Руками, а часом манікюрними інструментами чистить та дряпає шкіру, залишаючи криваві рани і рубці на обличчі. У дівчини дерматоманія, що розвилася після зустрічі з педофілом. Зараз їй 31, і вона немає ані друзів, ані сім’ї та ризикує втратити роботу, бо годинами просиджує перед дзеркалом і все рідше виходить із дому. Юля хоче побороти манію та повернутися до нормального життя.

Результат: Впізнати Юлю за рік було майже неможливо! Коли дівчина з'явилася у студії «Цієї миті рік потому» у Даші Трегубової забракло слів! Юля розповіла, що регулярно відвідує психотерапевта та вже перестала шкодити своєму обличчю. Завдяки цьому їй вдалося відростити брови та зробити шліфування у косметолога. Але перші півроку її зусилля були марними та лікарі наполягали на тому, аби Юля лягла до стаціонару. Після довготривалого лікування та допомоги психотерапевта дівчина наважилася викинути свої інструменти та полегшено зітхнути. За рік Юля кардинально змінилася на краще і тепер вона на повну насолоджується новим життям.

Головня Вероніка
Головня Вероніка
0
Історія

Мета: завоювати синівську любов

Історія: Колишня алкозалежна, котру викреслив із життя рідний син. Вероніка не знає ані адреси, ані телефону свого дорослого сина, однак вірить, що зможе розшукати його та попросити пробачення. Ціль - знову завоювати синівську любов.

Результат: Щоб розшукати сина, Вероніка звернулася за допомогою до свого першого чоловіка. Він розповів, що хлопець одружився, але маму на весілля не запросив та не хотів повідомляти про це. Жінка прагнула зателефонувати синові, але дізналася, що той категорично проти її появи. Однак під час важкої хвороби, перебуваючи на межі життя та смерті, Вероніка порушила заборону сина та подзвонила йому. Виявилося, що хлопець чекав на дзвінок матері й запропонував разом пообідати. У студії жінка розповіла, що більше за все на світі чекає знову побачити сина. Вона закликала усіх, хто має проблемні стосунки із рідними, робити усе можливе, аби не втрачати зв'язок з найближчими людьми.

Булат Олександр
Булат Олександр
0
Історія

Мета: схуднути на 60 кг

Історія: Вчитель фізкультури зробив карколомну кар’єру – доріс до шкільного директора, згодом став сільським головою. Однак, сівши в чиновницьке крісло, Олександр погладшав до 150 кг – почав їсти краківську ковбаску, майонез, випивати чарчину і перетворився на колобка на ніжках. Над колишнім активістом і спортсменом сміється все село. Герой хоче реабілітуватися в очах земляків - схуднути на 60 кг, вдягти стару спортивну форму, знову вийти на футбольне поле та повернути славу першого парубка на селі.

Результат: Олександр за рік втілив свою мрію та одягнув стару форму, яка була на 4 розміри менше! Колишній вчитель фізкультури схуднув, як і обіцяв, на 60 кілограмів. Він зізнався, що кілька разів зривався та все ж таки з’їдав трохи улюбленої ковбаски. Після таких випадків Булат роздягався, дивився на себе у дзеркало, і знову починав наполегливо тренуватися й притримувався дієти. Незважаючи на здивовані погляди односельчан, він щодня бігав та йшов до мети. Чоловік заявив, що прагне позбутися ще 10 зайвих кіло.

Перехожук Ольга і Артем
Перехожук Ольга і Артем
0
Історія

Мета: народити дитину

Історія: Вони познайомилися у школі і це було кохання з першого погляду. Однак 10-ліття невдалих спроб завагітніти практично довело подружжя до розлучення. Після третього Еко, зриву вагітності та вироку: «у вас не залишилося яйцеклітин», Ольга пішла від Артема. Та швидко повернулася. Вони обидва зрозуміли, що можуть бути тільки вдвох та за будь-яку ціну народять дитину. Цієї миті хочуть вмовити подругу на донорську яйцеклітину, а за рік повернутися до студії з немовлям.

Результат: За рік Перехожуки наважилися зробити ще 3 спроби еко-запліднення, та на жаль, марні. Після цього пара вирішила припинити лікування та усиновити дитину. За словами закоханих, вони давно мріють стати батьками. Наразі Ольга та Артем готують документи для того, аби їх стало троє і вже скоро вдома у Перехожуків лунатиме дитячий сміх.

Постемська Альона
Постемська Альона
0
Історія

Мета: зустріти коханого

Історія: У 37 років зріст Альони, наче в маленької дівчинки - 1 метр 40 см. Через підвищений тонус м’язів жінка не може нормально відкривати рота, нахилятися чи підійматися сходами. Попри це вийшла заміж та народила двох здорових синів. Однак чоловік знущався над Альоною – обзивав інвалідом і карликом, зраджував, пив та бив. Жінка довго терпіла, бо була певна, що нікому більше не потрібна. Однак сини вмовили Альону облишити горе-чоловіка та надихнули на пошуки нового кохання. За рік героїня хоче зустріти того, хто полюбить її з усіма особливостями.

Результат: Альона зареєструвалася на сайті знайомств. Після невдалих побачень жінка заріклася сама шукати чоловіка та запевнила - її доля сама її знайде. Так і сталося! Вже за кілька місяців вона випадково познайомилася із хлопцем на 10 років молодшим за неї. Разом закохані прийшли до студії та розповіли про свою історію. Спершу Альона та Юра були просто друзями, але він не втрачав надії та згодом все ж таки завоював серце жінки. Чоловік дуже піклується про Альону, оберігаючи її від усіх проблем та підтримуючи в усьому. Закохані очі пари помітила і Даша Трегубова, а Альона стала натхненням та надією для мільйонів жінок.

Переможець
Вікторія Сєніна, м. Лебедин +38 (066) 506 30 **
Переможець Вікторія Сєніна
ефір 9 листопада

У новому випуску Цієї миті рік тому від 09.11.2018 ви дізнаєтеся неймовірні історії про сильних і сміливих людей, які прийшли на проект заради досягнення своїх цілей. Ви побачите красиву і дуже ефектну дівчину, яка соромиться свого тіла. Ви почуєте історію сімейної пари, яка зіткнулася з проблемою прокляття роду і через це вже багато років їх переслідують біди. Ви дізнаєтеся, як жінка багато років терпіла знущання і зради свого чоловіка і зараз зіткнулася з острахом материнства. Кожен з цих героїв готовий почати складний шлях до здійснення мрій, щоб рівно через один рік здивувати всю країну своїми нереальними перевтіленнями. Чи зможуть вони це зробити - дізнайтеся в шоу Цієї миті рік тому від 09.11.2018!

Дивитися відео

Світлана Плакса
Світлана Плакса
0
Історія

Мета: зберегти шлюб і зробити операцію з видалення рубців

Історія: Світлана – ефектна 26-річна дівчина, сідниці якої вкриті жахливими рубцями. Коли її мати була вагітною, тато вдарив її у живіт. І тому дівчинка народилася з пухлиною на сідницях. Пухлину прооперували абияк, залишивши неестетичні шрами. З того часу Світлана росла невпевненою у собі. І саме через естетичну проблему її особисте життя полетіло шкереберть – чоловік її зрадив. Героїня мріє зберегти свій шлюб і тому хоче зробити операцію з видалення рубців.

Результат: Спершу Світлана не мала мужності навіть піти до лікаря та панічно боялася операції. Але після консультації кваліфікованого пластичного хірурга дівчина наважилася на зміни. Завдяки підтримці своєї мами Світлана не піддалася сумнівам та все ж таки погодилася на пластику. У студії героїня підкорила своїми новими формами у спокусливій сукні, а головне - позбулася комплексів.

Євгеній Чесноков
Євгеній Чесноков
0
Історія

Мета: вступити до естрадно-циркової академії

Історія: Звичайний школяр з Києва Євген мріє бути фокусником. За рік він хоче вступити до естрадно-циркової академії, щоб навчатись майстерності ілюзії та маніпуляції. Але молодший брат не вірить, що Євген зможе досягти своєї мети. Тому хлопці побились об заклад – той, хто програє, буде виносити сміття, мити посуд, прибирати в квартирі і поливати квіти.

Результат: Євген увесь вільний час приділяв підготовці до вступу, тренував не лише спритність рук, а й працював над своєю акторською майстерністю. До студії Євген прийшов разом із молодшим братом, який був у господарських рукавичках. Це означало, що хлопець виграв суперечку, а головне – досягнув мети. Він вступив до естрадно-циркової академії! На сцені шоу він, як і обіцяв, майстерно виконав власний номер із безліччю фокусів.

Максим Шелупець
Максим Шелупець
0
Історія

Мета: визначитися зі статтю та зробити найголовніше зізнання у своєму житті

Історія: Максим з Чернігова не може визначитись зі своєю статтю. Він не почувається хлопцем, тому йому здається, що він проживає навіть не своє життя. Єдине, з чим герой точно визначився, – із сексуальними вподобаннями. Потяг до хлопців з’явився у Максима ще у дитячому садочку. Правду про свого сина не знає батько.

Результат: За рік Максим пройшов обстеження та ходив на прийоми до психолога. Фахівці допомогли хлопцю розібратися у собі. Він довго мучився та майже півроку йшов до того, аби зрозуміти - йому не потрібна операція зі зміни статі. Максим - хлопець із нетрадиційною орієнтацією. У студії герой розповів, що не наважувався розказати про це батькові. Тому завдяки «Цієї миті рік потому» він зробив найголовніше зізнання у своєму житті, звернувшись до тата з екрана телевізора.

Наталія Мелконян
Наталія Мелконян
0
Історія

Мета: опанувати рецептами 130 страв заради нареченого з Франції

Історія: 24-річна Наталія не вміє готувати. Найбільший її кулінарний провал – недоварені вареники, які розлізлись і вийшли розміром з долоню. Цього року героїня хоче опанувати рецептами 130 страв заради нареченого з Франції. Їй доведеться фактично «жити» на кухні, аби навчитися готувати і стати гарною господинею.

Результат: Наталія увійшла до студії з приготованим власноруч тортіфлетом та пригостила ним ведучу й глядачів. Дівчина за рік вивчила 130 рецептів французької кухні та як доказ показала селфі зі стравами. Завдяки коханому Полю, який підтримував її у бажанні готувати, вона виконала свій план. Наталія також зізналася, що за місяць вона переїжджає до Франції та хоче удосконалювати свої кулінарні навички.

Світлана Покальчук
Світлана Покальчук
0
Історія

Мета: перебороти страх до материнства і стати мамою

Історія: 43-річна Світлана не може мати дітей. Ще в молодості вона хворіла на рак, тому лікарі видалили їй всі жіночі органи. Але героїня не полишає надії почути омріяне «мамо» і хоче всиновити дитину. Та на перешкоді – страх до материнства. У дитинстві Світлана пережила сімейну трагедію – її дев’ятимісячний брат помер від пневмонії. І мати героїні дуже страждала. Тепер Світлана боїться, що не зможе вберегти свою всиновлену дитину.

Результат: Аби побороти страх материнства, Світлана стала волонтером у дитячому будинку. Після спілкування з дітками, жінка й не помітила, як її страх зник. Вона опікувалась малятами та згодом стала для них «тьотею Світлом». Тісний зв’язок з дітьми допоміг усвідомити Світлані, що вона готова до усиновлення. Зараз жінка займається оформленням необхідних документів, щоб стати матусею для хлопчика з дитбудинку.

Ольга та Георгій Макаренко
Ольга та Георгій Макаренко
0
Історія

Мета: дізнатись, яку таємницю приховали їхні предки

Історія: Життя Ольги та Георгія пронизане містикою. Довгих 7 років вони не могли одружитися, адже доля неодноразово надсилала їм знаки, що героям не варто бути разом. Вони потрапляли в численні ДТП і постійно ховали когось з родичів – всього за 3 місяці відбулось аж 5 похорон! Навіть після весілля випробування не закінчились – Ольга та Георгій досі не можуть стати батьками. Вони вважають, що бездітність – це розплата за гріхи їхнього роду.

Результат: Як виявилося, у роду Ольги було кровозмішання. Її батько та мати - брат та сестра у четвертому коліні. Через цей гріх і страждала Ольга. Усією сім’єю Макаренки вимолювали прощення у церкві. У цей самий час жінка дізналася, що у неї непрохідність маткових труб. Після тривалого лікування парі вдалося зачати дитину! Та до студії подружжя повернулося вже утрьох - з синочком у животику.

Віктор Балюк
Віктор Балюк
0
Історія

Мета: позбавитись заїкання

Історія: Колись у дитинстві Вітя побачив небіжчика у труні і відтоді почав заїкатися. Через дефект мовлення герой виріс замкнутим, мовчазним хлопцем. В школі з нього знущалися, ображали, кривдили. 18-річний Віктор боїться, що з нього глузуватимуть і в університеті, куди він збирається вступати. Тому хоче за рік позбавитись заїкання і потоваришувати з одногрупниками.

Результат: За рік Віктор упевненою ходою увійшов до студії. Після щоденних тренувань хлопцеві вдалося майже повністю перестати заїкатися. Спершу він займався сам, адже не всі логопеди хотіли братися за лікування Віктора. Дорослим дуже важко позбутися такої хвороби, тому Вітя довго не міг знайти фахівця, який на це погодиться. Тато Віктора допоміг синові влаштуватися на роботу, аби той міг сплатити послуги кваліфікованих спеціалістів. Психолог та логопед допомогли Віктору досягти мети та розмовляти практично без заїкання. На цьому хлопець зупинятися не збирається, та планує скоро говорити вільно та впевнено. Вітя більше не соромиться розмовляти з одногрупниками та вже знайшов нових друзів.

Вікторія Пилипчук
Вікторія Пилипчук
0
Історія

Мета: зустріти чоловіка, який прийме її сина

Історія: Вікторія – мати-одиначка особливої дитини. Її синочок – альбінос. Хлопчик народився з білявим волоссям і червоними очима. З батьком сина Вікторія розлучилась, оскільки чоловік піднімав руку на неї. Героїні шукає кохання, але чоловіки бояться брати на себе відповідальність за її особливу дитину.

Результат: Вікторія намагалася познайомитися у нічних клубах та на інтернет-сайтах. На жаль, усі спроби довго виявлялися невдалими. Але за рік до студії Віка зайшла із коханим чоловіком - Клермонтом. Героїня зізналася, що вони знайомі більше 8 років, та дівчина нещодавно побачила його анкету на одному з дейтинг-сайтів й вирішила написати. Сам чоловік був безмежно щасливий, що Віка знову з’явилася у його житті . Чоловік поділився, що кохає Вікторію та звісно її синочка Армена. У студії Клермонт неочікувано зробив коханій пропозицію руки та серця та почув омріяне «так»! Скоро пара відіграє весілля та переїде до Канади.

Переможець
Ірина Саломаха, м. Запоріжжя +38 (097) 280 97 **
Переможець Ірина Саломаха
ефір 2 листопада

У новому випуску Цієї миті рік тому від 02.11.2018 ви побачите неймовірні історії, які зачеплять вас до глибини душі. Ці люди прийшли на проект, щоб здійснити свої найзаповітніші мрії всього за один рік. Ви побачите жінку, яка заради свого коханого чоловіка хоче скинути вагу і почати танцювати тверк. Ви дізнаєтеся про історію дівчини, яка 7 років лікує безпліддя і в цьому році мріє завагітніти. Ви почуєте, як чоловік, який через пережиті травм набрав вагу, хоче знову c легкістю грати в футбол, і нарешті-то зустріти любов. Чи вдасться героям всього за один рік досягти кардинальних змін в своєму житті?

Дивитися відео

Безкровна Аліна
Безкровна Аліна
0
Історія

Мета: схуднути на 60 кілограмів та навчитися танцювати тверк

Історія: 36-ти річна Аліна прийшла на проект заради коханого чоловіка. Жінка у відчаї, адже через зайві кілограми оточуючі не раз приймали її не за дружину, а за його маму. Та й пристрасть у родині за 10 спільно прожитих років почала згасати. Чоловік усе частіше почав задивлятися на запальних танцюристок, що так спокусливо трусять сідницями. Тож, аби зберегти родину і любов у ній, Аліна наважилася схуднути на 60 кілограмів та навчитися танцювати тверк.

Результат: поява Аліни приголомшила глядачів, Дашу Трегубову та головне – чоловіка учасниці, який сидів у студії. Жінка виконала запальний тверк на сцені та вразила зміною іміджу. Безкровна схудла на 45 кілограмів! Героїня зізнається, що спершу дуже комплексувала на заняттях з тверку, але продовжувала займатися танцями, тренуватися у залі, плавати у басейні та дотримуватися дієти.

Максименко Олена
Максименко Олена
0
Історія

Мета: народити малюка

Історія: Ось уже 7 років Олена бореться із безпліддям. Саме через відсутність дітей її покинув перший чоловік. У 19 років у жінки стався викидень. А потім були численні спроби завагітніти знов, але марно. Тож, збираючись заміж вдруге, Олена більш за все боїться повторення трагічної історії першого шлюбу. Вона сподівається, що за цей рік їй таки вдасться народити малюка.

Результат: За рік до студії Олена зайшла не сама, а під руку з коханим чоловіком та..з малюком під серцем! Після весілля новоспечене подружжя витратило усі подаровані їм гроші на лікування. Незважаючи на те, що Олені діагностували ще одну хворобу, вона продовжила вірити у диво і зважилася на тяжку процедуру. І вже через два тижні пара дізналася, що чекає на поповнення!

Матаржук Наталя і син Олексій
Матаржук Наталя і син Олексій
0
Історія

Мета: вилікувати сина

Історія: Наталя прийшла на проект з єдиною метою – позбутися родимої плями на обличчі сина. 8 років жінка звинувачує себе у тому, що зіпсувала зовнішність дитини ще під час вагітності, коли злякалася щура та торкнулася свого обличчя. Наталя вірить, що саме через це у Олексія з’явився невус. Через цю ваду хлопчик став відлюдником у школі, а лікарі в один голос говорять, що родимка на обличчі може у майбутньому стати причиною онкозахворювання. Жінка змушена покласти сина під ніж хірургів аби врятувати його життя та позбавити комплексів.

Результат: Наталя із сином пройшли обстеження у всіх можливих лікарів. В одній із найкращих клінік Києва Матаржуки все ж таки почули бажаніші слова - операція можлива. Хірурги зробили все, аби позбавити хлопчика плями на обличчі. І їм це вдалося! За рік Олексій пройшов кілька реабілітацій. Скоро шрами від операції загоються повністю. Такого дивовижного результату не очікував ніхто. Тепер Наталя з сином запевняють, що їхнє життя змінилося докорінно.

Сауляк Євген
Сауляк Євген
0
Історія

Мета: навчитися співати

Історія: Вдень – він скромний водій одеського трамваю Женя Сауляк, а вночі - запальна та нахабна Джина Смайл, яка співає під фонограму у нічних клубах. У чоловіка є і слава, і заробітки, утім рідні неодноразово натякали, що соромляться такого дивного родича. А нещодавно під час виступу Джини стався казус: зникла фонограма і Євгену довелося пережити справжню ганьбу. Тож, чоловік мріє навчитися співати самостійно, а Джину відправити на пенсію.

Результат: До студії Євген увійшов, як і обіцяв - без підборів, перуки та макіяжу, а таким, який він є. Однак заспівати чоловік не наважився, адже довго лікувався від хвороби. Вона дала ускладнення на вуха і спровокувала отит, тому заняття зі співу були протипоказані. Євген зізнався, що дійшов до мети та більше не соромиться виступати без образу Джини. У студії він навіть показав відео, на якому під час керування трамвая розспівується!

Павлов Євген
Павлов Євген
0
Історія

Мета: позбутися наркотичної залежності

Історія: 26-річний наркоман Євген вже кілька років безуспішно бореться зі своєю залежністю. Уперше він потрапив на наркотичний гачок у 13 років і почав виносити із батьківської квартири усе цінне майно. Не зупинили Євгена ані кохана дружина, ані народження сина. Втомлена безуспішними спробами вилікувати коханого від страшної залежності, дружина пішла і забрала з собою дитину. Тож тепер Євген намагається вдесяте впоратися із тягою до наркотиків аби повернути родину.

Результат: Повернутися до студії Євген обіцяв з трояндами для Даші Трегубової - з білими, якщо йому вдається побороти залежність, з червоними, якщо наркотики візьмуть гору. Хлопець не розчарував та приніс білий букет! Він зізнався, що пережив найважчий період, неодноразово був ризик зриву, але він витримав. Більш того, після терапії Євген став волонтером у наркодиспансері і допомагає іншим позбутися залежності. Завдяки одужанню стосунки з дружиною та сином у нього налагодилися. Герой вірить - це початок його нового життя.

Курильчик Марія и син Данило
Курильчик Марія и син Данило
0
Історія

Мета: вилікувати сина і поставити його на ноги

Історія: Марія прийшла на проект аби поставити на ноги сина Данила. Рік тому лікарі поставили хлопчику діагноз ДЦП. Дворічний Данило не може ходити, сидіти, самостійно їсти та гратися. Оточуючі змушують жінку змиритися з хворобою та посадити хлопчика в інвалідний візок. Але Марія вірить, що їй вдасться вилікувати дитину і Данило не лише ходитиме, але й гратиме у футбол.

Результат: Марії вдалося неможливе! Те, що люди не можуть досягти роками, Марія змогла за рік. Жінка зібрала кошти на лікування для Дані на Кубі. Після місяця за кордоном реабілітація для малюка продовжувалась у Києві. З Данею займалися професіонали, після занять з якими дитина вже може впевнено сидіти, ходити, та самостійно їсти. Хлопчик став справжньою «чомучкою» та постійно хоче гуляти.

Сєргеєв Сергій
Сєргеєв Сергій
0
Історія

Мета: схуднути та знайти кохану

Історія: 31-річний Сергій важить 140 кг. А ще шість років тому чоловік мав вагу 80 кг, любив грати у футбол і баскетбол. Потім він поховав батька, а його кохана дівчина зрадила із другом. Від пережитого удару хлопець став стрімко набирати вагу. За увесь цей час Сергій лише раз спробував піти на побачення, але марно – дівчина втекла від нього як тільки побачила хлопця під час зустрічі, а не на світлині в інтернеті. Сергій мріє схуднути та знайти любов.

Результат: Сергій позбувся 53 зайвих кілограмів! Неймовірне перевтілення героя шокувало ведучу. Хлопець зізнався, що йому довелося відмовитися він багатьох речей, до яких він звик. Якщо раніше він міг запросто з’їсти кілограм пельменів, то тепер у раціоні Сергія лише корисна їжа. За допомогою дієтолога Сергій досяг бажаного результату. Щодня герой плавав у басейні, займався баскетболом та регулярно тренувався у залі. Навіть травми не зупиняли хлопця! У студії Сергій зізнався, що під час занять він познайомився з дівчиною, у яку закохався. Так Сергеєв за рік втілив свої найзаповітніші мрії.

Переможець
Тамара Хаджимуратова, м. Коломия +38 (097) 986 30 **
Переможець Тамара Хаджимуратова
ефір 26 жовтня

У шоу Цієї миті рік тому від 26.10.2018 ви побачите історії про неймовірні перевтілення. Ви дізнаєтеся, як дівчина, яка страждає від найтяжчої форми сколіозу вирішиться на важку операцію. Ви почуєте історію, як дівчина хоче знайти батька своєї дитини, з яким провела 12 годин свого життя. Ви побачите 38-річну жінку, яка мріє знайти чоловіка-мільйонера, щоб нарешті стати щасливою. У кожного з героїв є свої мрії і амбіції, але об'єднує їх всіх один рік на реалізацію обіцяного. Хто з цих людей на всю країну доведе, що здатний втілити будь-яку мету, а хто так не зможе виконати обіцяне?

Дивитися відео

Миронова Уляна
Миронова Уляна
0
Історія

Мета: подолати сколіоз найважчого ступеню

Історія: В свої 17 Уляна страждала від найтяжчої четвертої форми сколіозу та аномалії розвитку хребта. Майже цілодобово дівчинка проводить закута в жорсткий корсет, що натирає синці і спричиняє великі болі. Єдиний вихід для Уляни позбавитись корсету і постійного болю – серйозна і небезпечна операція на хребті, після якої дівчинка ризикує геть не ходити. Але Уляна наважується на такий ризик, і за рік мріє назбирати кошти на цю дорогу операцію за допомогою продажу своїх картин. Аби рік потому нарешті вийти без корсету і в омріяній сукні і туфлях на підборах.

Результат: Майже півроку Уляна невпинно малювала, аби виконати усі замовлення та зібрати необхідну суму для лікування. Дівчинка вже лягла до лікарні та готувалася до операції, аж раптом з’ясувалося, що прооперувати Уляну не зможуть - заклад зачиняють на карантин. Але згодом операція таки відбулася і все пройшло успішно. Уляна не лише змогла ходити, а й втілила мрію - вона увійшла до студії на підборах у вишуканій сукні, а корсет викинула на смітник.

Хімічі Віта і Паша
Хімічі Віта і Паша
0
Історія

Мета: набрати вагу та скинути зайві кілограми, щоб стати батьками

Історія: Вже три роки Віта і Паша мріють про спільну дитину, але на заваді стає їх вага. Тому на цей рік молоде подружжя поставило перед собою серйозну мету – Віта має схуднути на 50 кг, а її чоловік набрати 15 кг, аби нарешті стати батьками.

Результат: За рік Хімічам вдалося наблизитися до бажаного результату - Віта позбулася зайвих 25 кг, натомість Паша погладшав на п’ять. Чоловік та дружина підтримувала одне одного та мотивували займатися спортом. Окрім того, медичних протипоказань для вагітності Віти тепер немає, тому подружжя дуже сподівається, що скоро жінка народить дитинку.

Степанова Юлія
Степанова Юлія
0
Історія

Мета: знайти батька своєї доньки

Історія: Мета Юлі на цей рік – знайти батька своєї новонародженої дитини. З батьком своєї дочечки Юля провела разом всього 12 годин у дорозі, і досі не розуміє, чому чоловік їй не перетелефонував. Жінка досі закохана в нього і хоче побудувати з цим чоловіком родину.

Результат: Юля шукала Мехмеда усіма вуличками Чернівців, адже саме там мешкав чоловік. Дівчина перевірила усю інформацію, яку знала про нього, але так і не знайшла батька своєї донечки. Незважаючи на це, жінка не жалкує, що познайомилася з Мехмедом і вірить, що зустріне справжнє кохання усього життя.

Нагорна Олеся
Нагорна Олеся
0
Історія

Мета: навчитися танцю на пілоні

Історія: Мати трьох дітей Олеся обіцяє за цей рік навчитися танцювати на пілоні і перемогти на змаганнях з Pole Dance, і все це заради поваги своєї доньки підлітка.

Результат: Ніхто із тренерів Pole Dance-студій не хотів брати Олесю через вік та занадто короткий термін для тренувань. Але все ж таки жінка знайшла фахівця та почала активно займатися вдома та у спортзалі. Незважаючи на майже хронічну втому, вона все ж продовжила йти до мети. І вже за рік у студії Олеся з’явилася із золотою нагородою у руках! У своїй категорії на змаганнях вона зайняла перше місце, а головне - підтримку за захват доньки, яка тепер вважає свою маму за найкращу та наймолодшу у світі.

Коваль Юля
Коваль Юля
0
Історія

Мета: позбутися живота

Історія: В свої 35 років Юля перетворилася майже на інваліда – і все через її величезний живіт, який росте з невідомих причин. Жінка обійшла багато лікарів, але всі стверджують, що вона здорова і не знають, чим їй зарадити. Через комплекси Юля майже не виходить з дому і ризикує втратити чоловіка, тому бере останній шанс аби нарешті дізнатися таємницю росту свого живота і позбутися цього тягаря.

Результат: Юля зробила усі обстеження та ніяких порушень лікарі не знайшли. Виявилося, що відкладення на животі були спричинені сильним стресом. Коли Юлі було 18, мати була змушена поїхати за кордон на заробітки, адже сім’ї Коваль загрожувало виселення через борги. Тоді Юля сама виховувала трирічну сестру. Саме тоді живіт дівчини почав рости. Фізичними навантаженнями та дієтами проблему Юлі неможливо вирішити, тому вона зважилася на пластичні операції, які проходили у два етапи. Після цього Юлія не тільки позбулася ненависного живота, а й стала набагато стрункішою. Жінка схудла на 20 кілограмів та не збирається зупинятися. Вона нарешті не соромиться себе та продовжує підтримувати форму за допомогою тренувань, правильного харчування та, звісно, відсутністю стресових ситуацій.

Катерина Тимошенко
Катерина Тимошенко
0
Історія

Мета: знайти батька та познайомити з його онучкою

Історія: Катерина мріє знайти свого рідного батька, з яким втратила зв'язок 5 років тому, коли вони збиралися разом їхати на море, але раптово телефон батька перестав відповідати. Маленька дитина і війна завадили Катерині відправитися на його пошуки, але цього року Катерина вірить, що нарешті знайде свого батька живим.

Результат: Катерині вдалося знайти рідного батька. Спершу вона приїхала до Лисичанська, де мешкав тато, але двері квартири ніхто не відчинив. Завітавши до тітки, вона дізналася страшну новину - тато помер. У чоловіка прогресувала хвороба, про яку він не говорив доньці, тому телефонував їй усе рідше. Катерина не могла стримувати сліз у студії, адже нарешті дізналася, чому втратила зв’язок із найріднішим. У Лисичанську дівчина побувала на могилі батька та попрощалася із ним назавжди.

Панасюк Олена
Панасюк Олена
0
Історія

Мета: знайти чоловіка-мільйонера

Історія: В свої 38 Олена одна виховує двох дітей, і мріє знайти чоловіка мільйонера. Після невдалого шлюбу, в якому їй довелося набідуватися і тягнути всю родину на собі, жінка хоче аби її майбутній чоловік був дуже заможним, з яким би вона нарешті змогла відчути себе королевою.

Результат: після пошуку у мережі, Олена звернулася до шлюбної агенції. Жінка розпочала із зміни іміджу, але й це не допомогло швидко знайти обранця. Та до студії Олена прийшла не сама, а з майбутнім чоловіком! На сайті знайомств Олені вдалося знайти кохання! Пара заручилася і вже планує весілля. Не дивлячись на те, що наречений Олени із Німеччини та не знає української мови, вони розуміють одне одного з півслова. Героїня запевняє, що досягла своєї мети. Хоч її наречений не багатій, але має свій бізнес. Олена обіцяє, що згодом вони разом стануть мільйонерами.

Переможець
Танасова Алла, м. Первомайськ +38 (063) 996 60 **
Переможець Танасова Алла
ефір 19 жовтня

Дивіться онлайн 8 випуск шоу Цієї миті рік тому від 19.10.2018, в якому ви дізнаєтеся про мрію 18-річної Олександри, яка зважилася схуднути на 40 кг; станете свідками надзвичайно зворушливу історію Катерини Жицького, яка мріє удочерити хрещеницю; дізнаєтеся, про що мріє переможниця МастерШеф-2 Ліза Глинська; побачите тендітну Бальниці, яка прагне стати кращою серед брейк-дансеров; будете вражені вчинком чоловіка, який мріє стати батьком; дізнаєтеся, чи можна здолати всі свої фобії; і побачите, на що здатна материнська любов.

Дивитися відео

Півень Саша
Півень Саша
0
Історія

Мета: схуднути

Історія: У 18 Саша важить 100 кг, а через великий живіт її плутають із вагітною та поступаються місцем у транспорті. Її слабкість – сосиски – з’їдає по 12 за раз. Нещодавно дівчина вперше закохалася та написала хлопцю зі студентського гуртожитка любовного листа. У відповідь той обізвав її «жирухою». Саша хоче повернутися за рік у студію на 40 кг легшою і з пласким животиком – аби хлопець пошкодував, що образив її та знехтував такою красою.

Результат: позбутися звички їсти шкідливу їжу Саші було складно. Дівчина звернулася до дієтолога, щоб отримати консультацію щодо харчування. Вона почала вставати раніше, щоб встигнути на пробіжку та зайнятися спортом. Поки що Саші вдалося схуднути на 10 кг. За цей час дівчина зустріла хлопця, який вважав, що героїні не потрібно худнути і демотивував її.

Катерина Жицька
Катерина Жицька
0
Історія

Мета: всиновити похресницю, до якої прикипіла як до рідної

Історія: Зустрівши на вулиці жебрачку, – неграмотну дівчину ромів, яку гвалтував та примушував побиратися рідний батько, – Катя пожаліла дівчину та взяла над нею патронат, навіть, стала хрещеною мамою її маленької доньки Ізабелли. Однак, нещодавно Ізабелла потрапила до дитячого будинку, адже її мама померла від туберкульозу. Героїня хоче всиновити похресницю, до якої прикипіла як до рідної. Однак поки - незаміжня, без власного житла і стабільної роботи – Катя небажаний кандидат у прийомні батьки, а дитину можуть віддати іншій родині.

Результат: Катерині не дозволили всиновити дитину, однак головна ціль досягнута – у дівчинки є свій будинок. Вона потрапила до іншої родини. Катерина має надію вийти на контакт з новою родиною Ізабелли і розповісти їм все про дівчинку.

Водоп’янова Марина
Водоп’янова Марина, школярка
0
Історія

Мета: виграти всеукраїнський чемпіонат із брейк-денсу

Історія: Щоб досягти успіхів у бальних танцях, 11-річна Маринка щодня їздила за 60 кілометрів від свого села на заняття. Однак партнер підставив її, і дівчинка вирішила танцювати сольно. Націлена стати відомою b-girl «Блондою». І хоча поки на слабку дівчину дивляться без перспектив, вона обіцяє виграти всеукраїнський чемпіонат із брейк-денсу та перетанцювати хлопців на їхньому ж полі.

Результат: дівчинка почала активно займатися спортом, щоб стати витривалою – вона регулярно віджималася, підтягувалася та качала прес. Марина станцювала брейк на сцені шоу разом з хлопцями і не менш добре, ніж вони! Чемпіонат, про який мріяла дівчинка, цього року не відбувся. Замість цього Марина взяла участь у багатьох батлах з брейку.

Денисенкова Аліна
Денисенкова Аліна
0
Історія

Мета: позбутися фобії собак

Історія: Дружина і мама двох дітей страждає від фобії собак. Не виходить на вулицю без газового балончика, звукового відлякувача та електрошокера. Вона не може нормально працювати та водити дітей до школи, бо, навіть, маленьке цуценя на дорозі, змушує жінку втікати в паніці і сльозах. В такому стані вона небезпечна для близьких - одного разу вдарила чоловіка елеткрошокером в груди. Таке життя нестерпне для Аліни і вона дає собі 12 місяців, аби нарешті побороти фобію та жити вільно.

Результат: Аліна купила іграшкову собаку за порадою психолога. Однак через іграшку дівчина не могла навіть спокійно спати. Аліна почала позбавлятися страху на власній собаці, годуючи її через огорожу та підходячи щоразу ближче. Героїня відвідала притулок для собак. До студії Аліна зайшла з двома великими псами і повідомила країні, що більше їх не боїться.

Оксана та Віталій Самойленко
Оксана та Віталій Самойленко
0
Історія

Мета: стати батьками

Історія: 10 років подружжя Самойленків марно сподівалися на дитину. У чоловіка– повна відсутність сперматозоїдів. Пара пройшла через три ЕКО із донорським матеріалом – усі невдало. Майже зневірившись, подружжя дізналося про останній шанс мати власних дітей – зробити чоловіку пункцію, прокол яєчка, щоб подивитися, чи немає там сперматозоїдів. Проте операція вкрай болісна. А головне ризикова – може позбавити чоловіка потенції. Чи зважиться Віталій на пункцію, аби за рік зайти до студії із немовлям?

Результат: Оксана та Віталій повернулися у студії з дитиною на руках. Дівчинку звати Марійка. Віталій зважився на пункцію.

Мама Ігоря Галушко
Мама Ігоря Галушко
0
Історія

Мета: у студію прийшла мама Ігоря, обіцяючи повернути сина до життя

Історія: 21річний Ігор Галушко – один із п’яти хлопців, «янголів Інститутської», хто 2014 року хоробро витягував з-під куль на Майдані поранених і убитих активістів. Хлопець не роздумуючи пішов в АТО, де в черговий раз став героєм. Однак цього розу, рятуючи побратима з-під обстрілу, Ігор сам отримав кулю в голову. Хлопець дивом вижив, але впав у кому. Мама героя обіцяє, що син повернеться до життя та зайде у студію на своїх двох.

Результат: Жінка повернулася до студії разом зі своїм сином. Хлопець пообіцяв, що і надалі буде відновлюватися. Якщо раніше у Ігоря не згиналися ні руки, ні ноги, то тепер стан хлопця набагато покращився. Більш того, він повернувся до спортивних занять. Ігор взяв участь у змаганнях Invictus Games і отримав перемогу з греблі на тренажерах.

Ліза Глинська, переможниця проекту «МастерШеф»
Ліза Глинська, переможниця проекту «МастерШеф»
0
Історія

Мета: зустріти кохання

Історія: Красива і амбітна переможниця проекту «МастерШеф» звикла всього досягати сама. Здавалося б, зараз вона має життя, про яке мріяла. Але головного у Лізи немає - сім’ї. Вона не може зустріти чоловіка, з яким сходити хоча б на друге побачення – все завершується вже на першому. Вона почувається самотньою, а ще беззахисною і наляканою, адже протягом року її переслідує маніяк. Ліза вірить, що цього року зустріне свій ідеал і матиме вперше за довгі роки сильне плече поруч.

Результат: у студії Ліза зізналася, що зустріла чоловіка, в якого закохалася, однак подробиць про обранця не розповіла, бо хоче зберегти особисте в секреті. У стосунках дівчина вже три місяці і дуже щаслива.

Переможець
Тетеріна Оксана, м. Апостолове +38 (097) 045 70 **
Переможець Тетеріна Оксана
ефір 12 жовтня

Учасники мотиваційного проекту пообіцяли кардинально змінити своє життя за 12 місяців. Рік потому герої розкажуть, як їм вдалось здійснити свої мрії і побороти всі життєві труднощі.

Дивитися відео

Артеменко Наталя
Артеменко Наталя
0
Історія

Мета: прийняти себе і змінити роботу

Історія: В результаті захворювання - алопеції - Наталя втратила все волосся. Деякий час вона носила перуки, так як вважає, що у волоссі полягає вся краса жінки. Працювала на заправці. Клієнти неодноразово акцентували увагу на зовнішності Наталії, що її дуже засмучувало. Більш того, жінка розійшлася з чоловіком через його постійні докори. Наталя мріяла прийняти себе такою, якою вона є, позбутися комплексів і знайти нову роботу.

Результат: Наталя зважилася на сміливий вчинок - зробила татуювання на голові! Жінка перестала себе соромитися, а малюнок слугує їй прикрасою на тілі. Наталя змінила роботу і тепер вона касир. Коханий зробив їй пропозицію руки та серця прямо у студії шоу.

Таліпова Олена
Таліпова Олена
0
Історія

Мета: стати не гіршою за сестру-модель

Історія: Сім'я Олени весь час ставила їй в приклад її сестру-модель. Дівчина втомилася від докорів і глузувань близьких і мріяла схуднути, щоб теж мати модельні параметри. Однак вона ніяк не могла відмовитися від звички їсти ночами, яка вже перетворюється в залежність. Мета героїні - зайти через рік в студію разом з сестрою-моделлю, надівши на обличчя маски, щоб їх неможливо було відрізнити одну від одної.

Результат: за рік Олена схудла на 18 кг. Зараз вага жінки становить 60 кг. Вона харчувалася маленькими порціями, відмовилася від мучного, почала вести активний спосіб життя.

Ніжнековский Микола з мамою
Ніжнековский Микола з мамою
0
Історія

Мета: стати чемпіоном України з плавання

Історія: Коля втратив руку і обидві ноги після того, як біля нього вибухнув снаряд. Від вибуху загинув його молодший брат. Коля за рік прагнув стати чемпіоном України з плавання, щоб повернутися до нормального життя.

Результат: Микола пересувається тепер самостійно на протезах. Хлопчик систематично тренувався, щоб взяти участь у чемпіонаті. До студії проекту він зайшов з величезною кількістю медалей - 12 золотих, 4 - срібних і 6 - бронзових. На чемпіонаті посів 4 місце. Коля проплив 50 м за 55 секунд.

Скачко Станіслав
Скачко Станіслав
0
Історія

Мета: спокутувати провину перед молодим поколінням

Історія: Життя Станіслава - суцільний ризик, адже він часто опиняється на межі життя та смерті. Хлопець займається руфінгом - робить фото і відео в екстремальних місцях. Так тривало до тих пір, поки один з його підписників не захотів повторити пророблені Станіславом трюки. Тоді хлопець і зрозумів, що подає поганий приклад молодому поколінню. Тепер його мета - привести в спортивну форму трьох хлюпиків.

Результат: Станіслав почав тренувати підлітків, навчав їх воркауту. Спочатку він тренував чотирьох хлопців, але двоє з них перестали ходити на заняття. Станіславу запропонували роботу тренеров у тренажерному залі.

Семенюк Наталя Василівна
Семенюк Наталя Василівна
0
Історія

Мета: знайти коханого

Історія: Через жахливу генетичну хворобу ясен у дівчини чимало комплексів. Вона впевнена, що не може побудувати стосунки саме через цю проблему. Наталя змушена була спілкуватися з людьми на відстані, щоб ті не бачили її ясна. Колишній чоловік був садистом, він регулярно принижував дівчину образами. Наталя мріяла за рік знайти любов і зайти до студії з гарною посмішкою.

Результат: Наталя почала будувати стосунки з колегою по роботі. Зараз пара живе разом. Жінка готується до операції на яснах, щоб досягти ще однієї мети.

Олійник Наталя
Олійник Наталя
0
Історія

Мета: довести мамі, що вона вміє співати

Історія: З підліткового віку Наталя була впевнена, що її покликання - співати. Дівчина вже намагалася підкорити членів журі проекту «Україна має талант», однак її виконання тоді лише повеселило глядачів і суддів. Однак мета Наталії - захоплювати людей своїм співом, а особливо свою маму. Дівчина без слуху і голосу поставила перед собою сміливу мету - заспівати на сцені проекту через рік складну композицію.

Результат: Наталя старанно займалася вокалом і вірила у свій успіх. Однак на сцені шоу дівчина відмовилася співати і не захотіла знову стати посміховиськом. Однак Наталя не планує кидати уроки вокалу.

Гаген Тетяна
Гаген Тетяна
0
Історія

Мета: зізнатися чоловікові у безплідді і зберегти сім'ю

Історія: Протягом року Тетяна приховувала від чоловіка велику таємницю - вона не може мати дітей. Жінка поставила за мету - зізнатися чоловікові у безплідді і зберегти сім'ю.

Результат: чоловік Тетяни сам знайшов медичну карту Тетяни і дізнався про її безпліддя. Він пробачив кохану і не кинув її, не дивлячись на те, що жінка приховала діагноз. З'ясувалося, що діагноз жінки помилковий. Сталося справжнє диво і Тетяна завагітніла.

Переможець
Русецька Анастасія, м. Коростишів +38 (066) 134 17 **
Переможець Русецька Анастасія
ефір 5 жовтня

Учасники мотиваційного проекту пообіцяли кардинально змінити своє життя за 12 місяців. Рік потому герої розкажуть, як їм вдалось здійснити свої мрії і побороти всі життєві труднощі.

Дивитися відео

Воропай Андрій
Воропай Андрій
0
Історія

Мета: вступити до українського козацтва заради поваги дітей

Історія: Вступити до запорізького козацтва, щоб стати прикладом для своїх дітей-підлітків – саме цього бажав програміст Андрій. Чоловікові, який найчастіше тримає в руках комп’ютерну мишку і жодного разу зброю, потрібно було навчитися метати ножі і сокиру, їздити верхи, битися на шаблях і вивчити українську, щоб досягти своєї мети лише за один рік.

Результат: вийшовши на сцену через рік, козак Андрій показав дивовижне шоу з шаблею. Чоловік вступив до українського козацтва, як i мріяв. Герой зізнається, що найскладніше було навчитися їздити верхи на коні. Діти Андрія тепер пишаються своїм відважним батьком.

Ковалева Анастасія
Ковалева Анастасія
0
Історія

Мета: схуднути на 40 кг

Історія: Настя вже у 27 років майже зневірилась у коханні, адже у неї троє дітей і всі від різних чоловіків. Дівчина вважає, що не може побудувати родину через власні комплекси і зайву вагу (100 кг). Заради щасливого майбутнього своїх дітей мати-одиначка з Миколаєва пообіцяла, що рік потому глядачі її побачать схудлою на 40 кг.

Результат: Настя знайшла чоловіка, з яким будує стосунки вже півроку. З Генадієм познайомилася в інтернеті. У чоловіка є власна дитина, тому для нього діти Насті не виявилися тягарем. І хоч дівчина не схуднула за цей рік, Генадій приймає її такою, якою вона є і цінує її як людину.

Шумаріна Олена
Шумаріна Олена
0
Історія

Мета: стати чемпіонкою Європи з фігурного катання в 60 років

Історія: Киянка Олена лише у 52 роки втілила дитячу мрію в життя – встала на ковзани. І цього року, напередодні свого 60-річного ювілею, пенсіонерка пообіцяла стати чемпіонкою Європи змагань з фігурного катання.

Результат: Олена увійшла до десятки кращих фігуристів у світі серед любителів у її віковій категорії. Олена переконана, що вік – не перешкода для звершень. Дуже важливо знайти себе у цьому світі.

Басова Надія
Басова Надія
0
Історія

Мета: знайти батька, якого ніколи не бачила

Історія: 22-річна Надія ніколи в житті не бачила рідного батька. І практично нічого про нього не знала. Дівчина поставила собі за мету будь-що розшукати тата, щоб запросити його на своє весілля і познайомити з онукою. А все, що вона про нього знала, - лише ім’я.

Результат: Надія дізналася, що її батько загинув в аварії. Дівчина вирішила познайомитися з його дружиною та довідатися про нього більше. Жінка розповіла героїні, що її батько мріяв зустрітися з нею, однак не встиг.

Омелянчук Оксана
Омелянчук Оксана
0
Історія

Мета: стати балериною в 23 роки

Історія: Ще маленькою дівчинкою львів’янка Оксана закохалася в балет, побачивши по телевізору виступ видатної танцівниці Майї Плісецької. З того часу дівчина мріяла стати балериною, однак її консервативні батьки ніколи не підтримували бажання доньки танцювати. Але настав час, коли 23-річна Оксана наважилася навчитися танцювати балет і довести батькам, що вона все може.

Результат: дівчина станцювала на сцені шоу. Завдяки регулярним тренуванням та допомоги тренера Оксані вдалося навчитися азам балету. Головне у справі – це бажання.

Кондратьєв Ігор
Кондратьєв Ігор
0
Історія

Мета: знайти роботу і любов

Історія: 23-річний Ігорь має особливість – величезні чорні очі, схожі на лінзи з фільмів про прибульців. Когось вони зачаровують, а когось змушують ціпеніти від страху. Та хлопець від такої екзотичної зовнішності страждає. Дівчата його уникають. І на роботу брати ніхто не хоче, вважаючи Ігоря наркоманом. Але герой наважився після трирічних поневірянь нарешті працевлаштуватися і знайти своє кохання.

Результат: за рік Ігор підкачався та знайшов роботу. Стосунків поки що не має, але продовжує пошук коханої.

Давидовський Назарій
Давидовський Назарій
0
Історія

Мета: виступити з діджеєм, щоб зібрати гроші на лікування дівчинки

Історія: Назарій – молодий священник, який ламає застарілі стереотипи про церкву. До студії він прийшов з благодійною ціллю – зібрати гроші на лікування дівчині, яка без медичної допомоги може осліпнути. І щоб досягти своєї мети, Назарій наважився на ризикований вчинок, який міг не сподобатись духівництву.

Результат: Назарій організував благодійний концерт, де була зібрана частина коштів на лікування. Духівництво підтримало ініціативу молодого священика.

Сиротюк Надія
Сиротюк Надія
0
Історія

Мета: помолодіти і стати дитячою письменницею

Історія: У свої 55 років Надія вже пошила плаття на смерть. Її соромилась дочка і чи не кожного дня героїня чула, що виглядає як стара баба. Дізнавшись про зраду чоловіка, Надія вперше в житті наважилася змінитися. Вона прагнула помолодшати на 20 років та стати дитячою письменницею, щоб довести всім: 55 – це ще не старість.

Результат: Надія нарешті полюбила себе і почала повноцінно жити. Жінка кинула минулу роботу і переїхала в Київ, почала відвідувати косметолога та зайнялася спортом. У студію проекту героїня прийшла у яскравій рожевій сукні. Стосунки з чоловіком збереглися. Йому почало подобатися, як виглядає його дружина. Надія видала власну книгу з підтримкою коханого. Сукню, яку берегла до похоронів, вона розмалювала яскравими фарбами.

Переможець
Оксана Переверзева, м. Харків +38 (099) 909-37-**
Переможець Оксана Переверзева
ефір 28 вересня

Учасники мотиваційного проекту пообіцяли кардинально змінити своє життя за 12 місяців. Рік потому герої розкажуть, як їм вдалось здійснити свої мрії і побороти всі життєві труднощі.

Дивитися відео

Лехкобит Сергій
Лехкобит Сергій
0
Історія

Мета: зіграти велику роль і завоювати серце дівчини

Історія: Сергій - 23-річний актор-карлик, зріст якого становить 138 см. У Сергія вже є акторський досвід, однак серйозних ролей він ніколи не отримував. Все, що йому діставалося - ролі гномів та ельфів. А ось хлопець мріє про щось більш серйозне. Ще одна мрія героя - зізнатися в почуттях своїй подрузі.

Результат: з дівчиною у Сергія не склалося. Він освідчився їй у коханні, але вона відмовила. Вона захотіла лише дружніх стосунків. А ось з кіно у Сергія справи склалися краще. Хлопця запрошували на зйомки і в рекламу, і в кліпи. Також Сергій знявся у серіалі і в комедійному фільмі «Шляхетні волоцюги». За зароблені гроші він купив собі квартиру.

Субота Антон
Субота Антон
0
Історія

Мета: хлопчик Антон хоче навчити пса стрічки співати і зробити його зіркою YouTube.

Історія: Пес Лінтяй - дворовий пес. Він охороняє завод, на якому працює батько хлопчика. Антон часто приїжджає до ледарів, щоб провести з ним час і пограти. Однак нещодавно він дізнався, що пса хочуть приспати через те, що вона дошкуляє і полює на домашню птицю. Антон впевнений, що якщо Лінтяй стане зіркою YouTube завдяки співу, він залишиться в безпеці.

Результат: пес Лінтяй не набрав стільки переглядів в YouTube, скільки планував Антон. Однак місцеві жителі розгледіли в ньому талант і згодилися, шо Лінтяй – розумний пес. Він заспівав у студії проекту «Цієї миті рік потому». До речі, тепер пес живе не на вулиці, а вдома у Антона. Батько хлопчика згодився забрати Лінтяя.

Сармасян Катетрина
Сармасян Катетрина
0
Історія

Мета: позбутися обвислої шкіри на животі, стати щасливою

Історія: 29-річна Катя - мати трьох дітей. Два роки тому вона втратила чоловіка в результаті нещасного випадку. Його засипало зерном. Катя до сих пір не може змиритися з трагедією і продовжує носити на пальці обручки - свою і чоловіка. Після пологів у жінки обвис живіт. Тепер вона мріє привести себе в форму і відкритися для нових стосунків.

Результат: Катерина позбулася обвислої шкіри на животі. Вона зайнялася спортом і почала правильно харчуватися. Жінка наважилася на операцію з видалення обвислої шкіри. Катерина познайомилася з чоловіком, з яким наразі будує стосунки.

Арешкін Сергій
Арешкін Сергій
0
Історія

Мета: стати законним батьком для дітей, яким він допоміг з'явитися на світ

Історія: Сергій випадково прийняв пологи у своєї сусідки, поки вона чекала швидку допомогу. З його допомогою на світ з'явилися хлопчик та дівчинка. Сергій став хрещеним батьком для новонароджених в той час, як рідна мати від них відмовилася.

Результат: малюків всиновили раніше самого Сергія. За словами героя, діти потрапили до благополучної родини. Сергій має бажання підтримувати зв'язок з дітьми і в разі згоди пари, яка всиновила їх, відвідувати малюків.

Рожак Наталя
Рожак Наталя
0
Історія

Мета: знайти свого Дона Корлеоне

Історія: Наталя - ефектна дівчина 27 років, якій залицяльники не дають проходу. Однак зараз вона самотня. Героїня мріє про сім'ю та дітей, але своїм обранцем вона бачить чоловіка, схожого на свого літературного кумира Дона Корлеоне.

Результат: Наталя знайшла своє кохання – Германа. Пара вже заручилася і готується до весілля. Дівчина впевнена, що знайшла цілеспрямованого чоловіка, у якого достойні життєві цінності та чудове почуття гумору.

Тісєєва Сніжана
Скарлатов Сергій
0
Історія

Мета: стати чемпіонкою за цей рік

Історія: Сніжана - амбітна біатлоністка, котра потрапила у страшну аварію разом з хлопцем. Тоді вона отримала важкі травми, які в один момент перекреслили успішну спортивну кар'єру. Хлопець, з яким вона потрапила в ДТП, кинув її відразу після того, що сталося. Втратив надію і тренер Сніжани. Він списав її з великого спорту. Тепер дівчина має намір довести, що їй під силу абсолютно все і стати чемпіонкою за цей рік.

Результат: Весь цей рік Сніжана активно займалася біатлоном і готувалася до змагань. Однак дівчина не змогла конкурувати з професійними спортсменами через стан здоров’я. Вона переконана, що колишніх спортсменів не буває. Сніжана знайшла себе в іншій справі. Наразі вона працює в реабілітаційному центрі у громадській організації дітей з інвалідністю «Голос батьків».

Павленко Влад
Павленко Влад
0
Історія

Мета: кинути пити і налагодити стосунки з батьками

Історія: Влад звик витрачати багато грошей на алкоголь і клуби. Для нього не проблема просадити 6000 грн. за один вечір. А всі забаганки Влада беззастережно виконують його батьки, адже він - єдина дитина в сім'ї. А якщо батьки відмовляються в усьому догоджати синові, то він ставив ультиматуми і зовсім не цінував близьких. Як з'ясувалося, батько Влада сильно хворіє і йому залишилося жити близько року. Хлопець більше не хоче розчаровувати батька і планує кинути пити заради нього.

Результат: Влад облишив шкідливу звичку і вже рік не п’є. Батьки щасливі, що син змінився. Протягом року він займався спортом замість гулянок. Влад зустрів дівчину, в яку закохався, і згодом запропонував їй одружитися. Зараз пара чекає дитину. Окрім цього, хлопець почав більше часу проводити з батьком. Тато почувається набагато краще.

Переможець
Наталя Команденко, м. Миколаїв +38 (097) 397 84 **
Переможець Наталя Команденко
ефір 21 вересня

Учасники мотиваційного проекту пообіцяли кардинально змінити своє життя за 12 місяців. Рік потому герої розкажуть, як їм вдалось здійснити свої мрії і побороти всі життєві труднощі.

Дивитися відео

Бабенко Марина
Бабенко Марина
0
Історія

Мета: знайти рідну матір, яка лишила її в пологовому будинку

Історія: Коли Марині було 8 років, вона дізналась, що не рідна дитина своїм батькам. З того часу їхні стосунки почали псуватися, а в дівчини з’явилася головна мрія - знайти свою рідну матір, яка її лишила у пологовому будинку 26 років тому.

Результат: дівчина знайшла контакти і адресу матері з допомогою інтернету. Однак бабуся не впустила рідну внучку в дім, а сама зустріч була дуже холодною. Однак Марина дізналася, що у неї є брат. Дівчина також довідалася адресу матері і поїхала в село, де та проживає. Довгоочікувана зустріч відбулася, однак мати дала зрозуміти дівчині, що та їй не потрібна. Марина ще більше вдячна батькам, які її виростили і виховали.

Дубик Ірина
Дубик Ірина
0
Історія

Мета: стати байкером у 63 роки

Історія: у свої 63 Ірина наважується нарешті втілити мрію, яку відкладала цілих 50 років – навчитися їздити на мотоциклі. Жінка мала віру, що ані вік, ані хвороби не завадять їй стати справжнім байкером.

Результат: Ірина пішла на уроки водіння. Жінці довелося дочекатися весни, коли розпочнеться новий мотосезон. Спочатку заняття давалися їй складно, ще й з огляду на поважний вік. Були навіть і падіння. Однак жінка не зупинялася і сміливо йшла до свої мети. Ірина стала справжньою байкершою!

Єрошкіна Анна
Єрошкіна Анна
0
Історія

Мета: побороти страх води

Історія: Анна панічно боїться плавати, але через хвору спину і ризик залишитись інвалідом, прикутим до ліжка, жінка поставила мету кинути виклик самій собі і побороти свій найбільший страх. Адже тільки плавання могло допомогти Анні схуднути і вилікувати спину.

Результат: на початку жінці складно було навіть приймати ванну. Згодом вона пішла до басейну, але так і не змогла в нього зайти… Анна вирішила, що їй все ж потрібна допомога – і записалася на консультацію до психолога. Жінка таки почала плавати, схудла на 20 кг і дуже пишається собою.

Швець Мар′ян
Швець Мар′ян
0
Історія

Мета: видати маму заміж

Історія: Восьмирічний Мар’ян прагнув видати маму заміж, аби в нього нарешті з’явились братик або сестричка. Рік потому хлопчик бажав повернутися до студії разом із гідним чоловіком, якого за рік мав за мету знайти для своєї мами.

Результат: видати маму заміж не вдалося, але за цей рік жінка активно ходила на побачення. Мар’ян приглядався до багатьох чоловіків, радив їх мамі і навіть відправляв її на speed dating! Однак гідного обранця там не знайшли. Планують придбати песика.

Пікіч Світлана
Пікіч Світлана
0
Історія

Мета: наповнити життя яскравими враженнями

Історія: У свої 48 Світлана жила одна, працювала вчителькою, і вважала своє життя сірим і нудним. Коли донька запропонувала їй заповнити анкету і вказати сорок яскравих подій з минулого, Світлана не змогла зібрати і 10. Тому жінка наважилась на щось нове – вона поставила за мету наповнити свої сірі будні 12 яскравими подіями, які знову повернули б їй смак до життя.

Результат: як Світлана і обіцяла, за рік вона додала у своє життя 12 яскравих фарб. Вона пішла на фестиваль Холі, поїхала до омріяного Львова, вирушила в гори і навіть познайомилася з байкерами! Світлана впевнена: попереду – найцікавіше!

Скарлатов Сергій
Скарлатов Сергій
0
Історія

Мета: вимолити пробачення у своєї колишньої дружини

Історія: Мрія чоловіка – вимолити пробачення у своєї колишньої дружини і знову повернути втрачену родину. Сергій зрадив жінці і через це вона пішла від нього, забравши із собою двох дітей. Рік потому чоловік прагнув повернутися до студії за руку із своєю дружиною і дітьми, які знову повірили б у його любов і вірність.

Результат: повернути дружину Сергію не вдалося. Діана не змогла пробачити чоловіка. У неї з’явився новий обранець. Але Сергій налагодив стосунки з дружиною і тепер нарешті бачиться з дітьми.

Ігітян Світлана
Ігітян Світлана
0
Історія

Мета: схуднути і взяти участь у змаганнях із фітнес-бікіні

Історія: Ставши втретє мамою, Світлана помітила, що її колись струнка фігура зникла, на животі і боках додалось 20 кг, і вона перестала приваблювати свого чоловіка. Аби знову полюбити своє відображення у дзеркалі і повернути інтерес коханого, жінка мріяла за рік схуднути, повернути колишню спортивну форму і взяти участь у змаганнях із фітнес-бікіні.

Результат: Світлана почала займатися у тренажерному залі під контролем досвідченого тренера та правильно харчуватися разом із родиною. Жінка втратила майже 20 кг і взяла участь у змаганнях із фітнес-бікіні, завоювавши золоту медаль! А найголовніше – вона повернула інтерес свого чоловіка і почала любити своє відображення у дзеркалі.

Переможець
Юлія Кругляк, м. Бровари +38 (067) 167-71-**
Переможець Юлія Кругляк
ефір 14 вересня

Глядачі дізнаються історію відомого психолога Наталії Холоденко. Допомагаючи іншим, вона досі не втілила власної мрії — заспівати оперу. Улюблена пісня тата має особливе значення в житті Наталії. Юрій — той, хто насправді знає, що таке лихі 90-ті. Зараз він працює монтажником і отримує мінімальну зарплату. Як батько двох дітей, Юрій розуміє, що сім’ю утримувати на такі кошти неможливо. Чи вдасться Юрію завершити освіту й знайти престижну роботу? До студії завітає Оксана, в якої надзвичайно важке життя. У цілому світі їй немає навіть, до кого прихилитися: мама втопилася, а батька вбили. Відсутність близьких не дозволила жінці відчути всю ніжність людських стосунків. Чи зможе Оксана зробити вибір між життям і смертю та стати люблячою мамою?

Дивитися відео

Оксана Багно
Оксана Багно
0
Історія

Мета: зустріти кохану людину

Історія: Оксана Багно – найсамотніша і найвища одеситка. Саме так називає себе дівчина, адже її зріст становить два метри! А замість ока у Оксани протез. Через зовнішні дані дівчина завжди вважала себе некрасивою. На її долю випало безліч жахливих випробувань: смерть близьких і навіть... зґвалтування. Втім дівчина не втрачає надії зустріти свою другу половинку. Вона забажала повернутися через рік з коханим.

Результат: Оксана зустріла хлопця і закохалася в нього. Згодом вона дізналася, що вагітна, а ось коханий просто зник з її життя. На цьому неприємні звістки не закінчилися – лікарі повідомили, що у Оксани патологія, яка загрожує життю не тільки майбутньої дитини, але й здоров’ю самої дівчини. Фахівці радили перервати вагітність, однак Оксана вирішила народжувати. Зрештою вона народила здорову дівчинку і прийшла до студії разом з нею. З батьком дитини Оксана не спілкується.

Юрій Марченко
Юрій Марченко
0
Історія

Мета: отримати атестат про повну загальну середню освіту

Історія: 36-річний Юрій Марченко найбільше мріє, нарешті, отримати атестат про повну загальну середню освіту. Його життя склалося так, що в дитинстві він встиг закінчити тільки сім класів. Всі ці роки він мав тимчасову роботу і дрібні заробітки. Зараз з ним поруч молода і красива дружина і двоє дітей. Юрій не хоче відчувати себе неуком і невдахою. Його мрією було закінчити школу і влаштуватися на престижну роботу, щоб належним чином забезпечувати сім'ю.

Результат: Юрій отримав бажаний атестат, хоча йому було доволі складно гризти граніт науки. Він навчався екстерном. Незважаючи на труднощі, чоловік здійснив свою мрію. До студії прийшов разом з дружиною і донькою, які ним дуже пишаються.

Надія Арсеньєва
Надія Арсеньєва
0
Історія

Мета: стати мамою найближчим часом

Історія: 47-річна Надія Арсеньєва мала мрію – вперше стати матір'ю. Протягом останніх 30 років жінка шкодує, що зробила в юності аборт. У неї був тільки рік, щоб використати свій останній шанс і завагітніти, так як ЕКО роблять тільки до 48 років.

Результат: Надія знайшла клініку, де її погодилися прийняти. Однак перед цим жінці потрібно було видалити поліп. Зрештою Надії зробили ЕКО і вона завагітніла.

Іванна Давидюк
Іванна Давидюк
0
Історія

Мета: схуднути мінімум на 65 кг

Історія: Вага Іванни Давидюк становила 130 кг! Дівчина прийшла на проект з амбітною метою - схуднути мінімум на 65 кг! Іванку підштовхнула до цього рішення раптова смерть батька, який мав ожиріння і важив понад 200 кг. Трагедія дуже налякала 18-річну дівчину. Щоб не піти стопами батька і виконати його прохання, вона мала здолати свою лінь, любов до цукерок і вареників і скинути зайву вагу.

Результат: схудла на 58 кг, але на цій вазі Іванна не збирається зупинятися. Вона ставить за мету скинути ще 15-20 кг. Весь цей час дівчина ходила до тренажерної зали, займалася з дієтологом. Іванна налагодила харчування.

Христина Гоянюк
Христина Гоянюк
0
Історія

Мета: познайомитися з королевою Єлизаветою

Історія: 70-річну Христину Гоянюк сміливо можна назвати однією з найбільш екстравагантних бабусь України! Мета цієї учасниці - познайомитися з королевою Єлизаветою. Христина збиралася поїхати до неї і особисто вручити один зі своїх капелюшків.

Результат: Христині не вдалося побувати в Лондоні – їй відмовили в отриманні візи. Учасниця писала листи королеві до Букінгемського палацу з приводі різних подій – вітала її зі святами, але відповідей не було. Як виявилося, затримка листів відбувалася в Борисполі. Зрештою лист Христини все ж дійшов до королеви, а відповідь не змусила на себе довго чекати. Королева надіслала Христині особливу листівку.

Наталя Холоденко
Наталя Холоденко
0
Історія

Мета: заспівати оперу разом з оркестром

Історія: Успішний психолог Наталя Холоденко з дитинства мріяла навчитися співати класику. Це бажання Наталії прищепив її батько. Втім вона так і не зважилася побороти свій страх сфальшувати і зганьбитися на очах у всіх. І тільки після смерті батька жінка спробувала втілити в життя його і свою мрію - заспівати оперу разом з оркестром!

Результат: протягом року Наталя брала уроки вокалу і сумлінно працювала. У студії проекту вона приголомшливо виконала улюблену пісню батька «Два кольори».

Переможець
Тшук Аліна Миколаївна, м. Львів +38 (097) 612-04-**
Переможець Тшук Аліна Миколаївна
ефір 7 вересня

В Цієї миті рік тому від 07.09.2018 ви побачите різні історії абсолютно різних людей, яких об'єднує бажання виконати мету за один рік. Сьогодні в студії ви побачите, як жінка через рік хоче знайти сина, якого не бачила 11 років і попросити у нього вибачення за зіпсоване дитинство. Ви почуєте разючу історію дівчини, яка в результаті аварії отримала важку травму ноги і зараз хоче навчиться ходити і стати фітнес-тренером. Ви побачите неможливе - гуся-старожила, якому 31 рік і зараз його власниця хоче, щоб через рік гусак став рекордсменом України. Дивіться прямо зараз в шоу Цієї миті рік тому випуск 2 від 07.09.2018, хто з них зможе досягти своєї мети!

Дивитися відео

Анастасія Чередник
Анастасія Чередник
0
Історія

Мета: почати знову ходити і повернутися в спорт

Історія: Анастасія відпочивала в Греції разом з чоловіком. В катер, на якому пара направлялася на острів, в'їхала яхта. Чоловік загинув, а Настя майже позбулася ноги. За рік дівчина пообіцяла знову почати ходити, бігати, займатися спортом і повернутися в професію – відновити заняття з фітнесу.

Результат: Насті зробили операцію та зняли апарат Ілізарова, який вона раніше носила. Дівчина почала самостійно ходити та активно тренуватися, проводить заняття з фітнесу, як і мріяла.

Давид Лавриков
Давид Лавриков
0
Історія

Мета: викупити мавпочку у фотографа, який не дбає про неї

Історія: Давид з раннього дитинства допомагає тваринам. Вдома у хлопчика живе 7 собак і 3 кішки - більшість улюбленців він врятував від голодної смерті, забравши з вулиці. Давид мріяв врятувати мавпочку, яку, на думку хлопчика, експлуатує фотограф.

Результат: Давид не цурався жодної роботи та зібрав гроші, аби викупити мавпочку. Однак йому це не вдалося зробити. Хлопчику відмовили в обміні. Давид долучився до спільноти захисників тварин. Зібрані кошти витратив на лікування тварин. Зупинятися не планує.

Тетяна Плотнікова
Тетяна Плотнікова
0
Історія

Мета: відбудувати будинок

Історія: Будинок Тетяни перетворився на згарище після удару блискавки, залишивши жінку та її чоловіка без даху над головою. За рік самотні пенсіонери ставили мету відбудувати будинок і, більш того, встигнути до холодів, адже вони жили у курнику...

Результат: Тетяна з чоловіком встигли самостійно відбудувати будинок до холодів. Завели кошеня.

Герман Клименко
Герман Клименко
0
Історія

Мета: зізнання в коханні від дівчини

Історія: Герман - художник у 4-му поколінні (правнук Тетяни Яблонської). За рік хлопець прагнув власноруч зробити обладунки і стати лицарем, щоб почути заповітне «люблю» від своєї дівчини Вести.

Результат: Герман, як і обіцяв, сам скував обладунки в майстерні. Весь цей час він приховував від Вести, чим займався. Дівчина побачила Германа на турнірі. Веста зізналася у коханні.

Ганна і Олег Коцюбняки
Ганна і Олег Коцюбняки
0
Історія

Мета: стати батьками

Історія: Аня та Олег доглядали племінників, а про свого малюка могли тільки мріяти. У Олега було всього лише 4% активних сперматозоїдів. Пара прийняла рішення попросити допомоги у брата Олега, щоб він виступив донором сперми і став біологічним батьком малюка.

Результат: братова допомога парі не знадобилася. Сперма Олега була придатна для запліднення. Однак кількість яйцеклітин жінки – недостатня. Парі запропонували якнайшвидше провести процедуру ЕКО, на що подружжя згодилося. Тепер Ганна вагітна та з нетерпінням чекає на малюка.

Лідія Тимошек і гусак Гоша
Лідія Тимошек і гусак Гоша
0
Історія

Мета: щоб гусак Гоша став рекордсменом

Історія: У бабусі Ганни був улюблений гусак Гоша. Жінка мріяла, щоб він потрапив до Книги рекордів України як найстаріший гусак - йому вже стукнуло 30 років. Однак бабусі не стало. З того часу її сім'я вирішила втілити в реальність мрію про рекорд.

Результат: Гусак Гоша став рекордсменом та отримав відповідний диплом. Зараз йому 31 рік.

Тетяна Хижко
Тетяна Хижко
0
Історія

Мета: знайти сина і попросити вибачення у нього

Історія: Зараз Тетяна - мати двох синів та любляча дружина. У минулому - наркоманка, яку на 5 років посадили за поширення і вживання наркотиків. Свого первістка вона не бачила 11 років: Тетяну позбавили батьківських прав, а хлопчика всиновили. Через рік Тетяна ставила мету знайти Максима і вибачитися за його зіпсоване дитинство.

Результат: Тетяна знайшла свого сина. Зараз він живе в Одесі, де жінка призначила йому зустріч в кафе. Однак хлопець не прийшов. Тетяна попросила вибачення в листі. Вона не збирається зупинятися і все ще чекає на зустріч з сином.

Переможець
Світлана Ковалевська, м. Кривий Ріг +38 (068) 854 29 **
Переможець Андрей Житомир
ефір 31 серпня

Дивіться у 1 випуску унікального проекту Цієї миті рік тому від 31.08.2018 шість історій про великі мрії: чоловік і дружина, які понад усе хочуть стати батьками, але їм заважає хвороба; дівчина мріє знайти біологічних батьків, які 24 роки тому залишили її в сніговому заметі; чоловік, який хоче знайти дружину і полюбити її більше, ніж своїх голубів; дівчина, яка важить всього 26 кг мріє набрати вагу до 40 кг; жінка, яка мріє схуднути на п’ять розмірів одягу і через рік прийти до студії в сукні своєї мрії; хлопець з дівчиною, котрі прагнуть побороти рак і стати батьками.

Дивитися відео

Поліна Комісарова
Поліна Комісарова
0
Історія

Мета: вилікувати анорексію

Історія: У свої 23 роки Поліна важить лише 26 кг. Їй поставили діагноз «анорексія». Бажаючи отримати ідеальне тіло, вона втратила все: здоров'я, друзів, навчання, а ще у дівчини погіршилися стосунки з батьками. Поліна мріє повернути повноцінне життя, стати щасливою, перестати соромитися себе і побачити на вагах довгоочікувану позначку – 40 кг.

Результат: через рік вага Поліни становить 41 кг. Дівчина почала нормально харчуватися, полюбляє навіть цукерки і згущене молоко! Під наглядом спеціалістів повертається до здорового способу життя.

Даша Петрик
Даша Петрик
0
Історія

Мета: знайти біологічних батьків

Історія: Коли Даші було 3 тижні, її знайшли у заметі снігу під пологовим будинком – рідна мати залишила доньку і зникла. Дівчинка потрапила до дитбудинку, а через півроку Дашу усиновила бездітна родина. До 22 років дівчина не знала, що вона – прийомна дитина. Але коли правда з'ясувалася, у Даші з’явилося бажання знайти біологічну маму і дізнатися, чому вона так вчинила.

Результат: Через рік Даша повернулася вагітною. Чекає на дівчинку і щаслива у стосунках. Коли дізналася, що сама стане мамою, зрозуміла, що не залишить своїх дітей ні за яких обставин. Даша вирішила не шукати тих людей, які колись залишили її.

Юрій Приймачок
Юрій Приймачок
0
Історія

Мета: знайти кохання

Історія: Юрій – працьовитий, простий чоловік. Живе в селі, має господарство, корову, овець, кролів і... один виховує сина. Після розлучення з дружиною ту саму єдину він ще не знайшов. Юра розводить голубів, яких шалено любить. Чоловік вирішив шукати собі жінку з їхньою допомогою. Він написав інформацію про себе на листочках, причепив їх до лапок птахів і відпустив на пошуки пари…

Результат: Юрій зустрів свою другу половинку – Світлану. В цьому йому допомогли не голуби, а... мама, яка порадила синові свою односельчанку.

Лілія і Василь Шевела
Лілія і Василь Шевела
0
Історія

Мета: подолати рак і стати батьками

Історія: Відразу після весілля Ліля дізналася, що у неї рак шийки матки 2 стадії, і їй потрібно видалити всі дітородні органи. Вона відмовилася від операції і лікувалася у знахарів. Стан жінки погіршився, і Ліля все ж таки зважилася на операцію і хіміотерапію. Ліля мріє за рік побороти хворобу і все ж стати матір'ю.

Результат: Жінка закінчила хіміотерапію. Лікарі повідомили Лілії, що хвороба більше не розвивається. Жінка почала працювати, відновила навчання в університеті. Тепер пара мріє про дитину. Мама Лілії запропонувала себе в якості сурогатної матері.

Олена і Андрій Неліпи
Олена і Андрій Неліпи
0
Історія

Мета: стати батьками

Історія: Олена і Андрій вже багато років не можуть стати батьками. Після обстежень у лікарів з'ясувалося, що у Андрія безпліддя. Чоловік вирішує зробити складну і небезпечну процедуру, щоб отримати останній шанс стати татом.

Результат: Пара зібрала необхідну суму на операцію, яка пройшла успішно. Жінці вдалося завагітніти – їй перенесли ембріони. Зовсім скоро Олена та Андрій стануть щасливими батьками.

Соня Семенюк
Соня Семенюк
0
Історія

Мета: схуднути на 60 кг.

Історія: Вага Соні – 120 кг. Її залишив хлопець, з яким вона мріяла про дітей і шлюб. Мета дівчини – схуднути на 60 кг, але на шляху до неї є велика проблема – улюблена страва. Дівчина не уявляє життя без шаурми – вона їсть її майже щодня. Крім того, Соня не займається спортом і на ній ледь сходиться костюм медсестри...

Результат: як і мріяла, схудла на 60 кг! Протягом року Соня ходила до тренажерної зали, почала правильно харчуватися.

Переможець
Андрій, м. Житомир
Переможець Андрей Житомир