Компанія Alokozay в Україні

Стародавні секрети Сходу дбайливо зберігаються в національних традиціях. Одним з багатовікових східних звичаїв є спільне чаювання. Більше п’яти тисяч років передача традицій, пов’язаних із заварюванням чаю, розглядалася як прилучення до духовних цінностей завдяки зближенню між людьми різних поколінь. Багато країн прийняли чай як дар Сходу, створивши власні способи споживання чудодійного еліксиру життя.

Люди з давніх часів використовували листя чайного куща як лікарський засіб. Згідно з даними численних сучасних досліджень, постійне вживання чаю має цілющий вплив на здоров’я і працездатність людини. Одні його сорту, маючи заспокійливий ефект, допомагають боротися зі стресами, інші – тонізують і дозволяють зняти втому.

На думку вчених, регулярне вживання якісного чаю нормалізує роботу органів травлення, дихання, серцево-судинної системи, позитивно впливає на обмін речовин в організмі.

Історія створення фірмового напою компанією «ALOKOZAY Group of Companies» (AGC) почалася в 2004 році з заснування фасувальної фабрики в Джебел Алі (Об’єднані Арабські Емірати, місто Дубай). На сьогоднішній день в компанію входить понад 30 представництв, розташованих у країнах Європи, Азії та Африки.

Вся продукція виготовляється винятково з натуральної сировини, а при фасування чаю використовуються суперсучасні технології, що дозволяють максимально зберегти корисні речовини, які роблять чай одним з найкорисніших напоїв нашого часу.

Головний принцип роботи компанії AGC – просування на світовому ринку своєї продукції і завоювання довіри споживачів завдяки високій якості чаю.

Висока якість чаю

Фасувальна фабрика, розташована в Джебел Алі (Об’єднані Арабські Емірати, місто Дубай), оснащена сучасним англійським, німецьким та італійським обладнанням. Такий рівень виробництва дозволяє домагатися щоденного випуску близько півтора тисяч тонн чаю.

Для виготовлення чаю ми використовуємо тільки ретельно відібрані вищі сорти цейлонського чаю, що славляться унікальним ароматом і насиченим смаком.

Спеціальна технологія упаковки чаю в картонні пачки, вкриті прозорою герметичною плівкою, що забезпечує повну непроникність для впливу факторів зовнішнього середовища. Це гарантує збереження всіх корисних властивостей і оригінального смаку напою. На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості продукції, що випускається нами.

Завантажити презентацію

Купуючи чай в оригінальній упаковці, ви гарантовано отримуєте продукт найвищої якості. Чай компанії AGC має багато міжнародних нагород.

У 2007 році “За високу якість і лідируючі позиції на ринку” продукція нашої компанії була удостоєна високого звання переможця всеукраїнського конкурсу в номінації “Кращий продукт року” – Київ (Україна).

У 2008 році компанії ТОВ “АЛОКОЗАЙ ТИ” вручили вищу нагороду як краще підприємство Європи “За динаміку зростання компанії в своїй галузі” – Відень (Австрія).

Професіоналізм

Філії нашої компанії розташовані в 30 країнах Європи, Азії та Африки, де працює більше семи тисяч висококваліфікованих співробітників. Мережа складської і транспортної логістики забезпечує впевненість у роботі з оперативного транспортування та дистрибуції продукції. ТОВ “АЛОКОЗАЙ ТИ” представляє інтереси компанії AGC в Україні і є її Офіційним Дилером.

Компанія ТОВ «АЛОКОЗАЙ» має широку мережу представництв по Україні.